2733
2734
خو مشکل همینجاس مونا من نمیتونم پیش بینی کنم توانشو دارم یا نه یا اینکه تا کجام بخیه میخورم اینجا ...

توانشو داری نگران نباش ،خدا این قدرت رو تو وجود هر زن گذاشته ،الانم اگه ببینن نمیتونی میبرنت سزارین ،اصلا نترس ،حالا من دکترم تو اون بیمارستانی که بیمه تکمیلمون قرارداد داره نیست نمیدونم چیکار کنم حالا برم بهش بگم ببینم چیکار کنیم 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
خو مشکل همینجاس مونا من نمیتونم پیش بینی کنم توانشو دارم یا نه یا اینکه تا کجام بخیه میخورم اینجا ...

لگنت خوبه برا طبيعي؟قدت كوتاه نيس؟

قطعا طبيعي كه خدا گذاشته خيلي بهتره اما منم مث تو جرات ندارم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤗🤗🤗 ميگن پسر اول شبيه دايي ميشه دختر اول شبيه عمه مال من كه شبيه باباش شده معادلاتو بهم زده

منم حس میکنم شکل شوهرمه😂  

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2731
توانشو داری نگران نباش ،خدا این قدرت رو تو وجود هر زن گذاشته ،الانم اگه ببینن نمیتونی میبرنت سزارین ...

اینجا اینجور نیست تا رو ب موت نشی نمیبرن سزارین😂

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
چ میدونم والا زایمان شده کابوسم شایدم لگنم مناسب طبیعی نباشه اخه من یبار دفع کردم گوشت اندازه کف دی ...

واي يا خدا😭من حس ميكنم ميميرم

بعضيا دو سه ساعته فول ميشن و بچه مياد

بعضيا هم صبح تا شب درد ميكشن

شانسيه از كدوم گروه باشيم

لگنت خوبه برا طبيعي؟قدت كوتاه نيس؟ قطعا طبيعي كه خدا گذاشته خيلي بهتره اما منم مث تو جرات ندارم

لگنو ک دکتر قبل زایمان چک میکنه نمیدونم خوبه یا نه

قدم ۱۶۰

خوبه فقط تو چند تا چیز مشکل دیدم نمیدونم چی هستن ویتامین دی پایینه قندتم بالاس گلوکز داده بو ...

گلوکز چیه؟ قند کدومه؟

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین 💙💖💚 
2738
واي يا خدا😭من حس ميكنم ميميرم بعضيا دو سه ساعته فول ميشن و بچه مياد بعضيا هم صبح تا شب درد ميكشن ...

اره دیگه شانسیه خواهر شوهر من با سه روز درد یک سانتم باز نشد

گلوکز چیه؟ قند کدومه؟

Fbs

ی پودری قبل ازمایش اگ خوردی اون گلوکزه

اگه اونو نخوردی قندت بالاس

واي يا خدا😭من حس ميكنم ميميرم بعضيا دو سه ساعته فول ميشن و بچه مياد بعضيا هم صبح تا شب درد ميكشن ...

من مادرشوهرم انقدر راحت زایمان میکرده  دو ساعته برعکس مامانم اصلا دهانه رحمش باز نشده اخرم فرستادنش سزارین ،

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
لگنو ک دکتر قبل زایمان چک میکنه نمیدونم خوبه یا نه قدم ۱۶۰

قدت متوسطه فقط دعا كن لگنت تنگ باشه

شيراز خيلي از دكترا با پول سزارين ميكنن ولي من هنوز از دكترم نپرسيدم ميكنه يا نه

ايشالله شكل خودته اونجوري بيشتر كيف داره ٩ ماه زحمتشو بكشي بعد يكي عين شوهرت بدن بغلت😂

چشاش رنگی باشه بقیش شکل شوهرم باشه خوبه مسئله ای ندارم😂😂

ی حس خودشیفتگی بهم میگه شبیه پروفایلمه،🤣

من مادرشوهرم انقدر راحت زایمان میکرده  دو ساعته برعکس مامانم اصلا دهانه رحمش باز نشده اخرم فرست ...

خواهر نداري؟ احتمالا ماها شبيع مادر و خواهرمون باشيم ديگه

2706