2752
2734
آخخخی میری عزیزم ان شاءالله بچه ها دنیا اومدن یه دوساعت بزارشون پیش مامان و برو دلتنگی هات رفع بشه ...

ان‌شاءالله 🌹 حس میکنم اگه ی دل سیر گریه کنم خیلی تاثیر داره دلم سبک بشه ، چون هنوز درست و حسابی گریه نکردم هنوز دلم سنگینه

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
با سونو داخلی دفعه قبل سرویکسمو چک کرد باقی سونوهام بیرونه

پس خودش چک می‌کنه ، البته سن بارداری که بالا بره دیگه نمیشه با سونو دهانه رحم رو دید

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كلا ميگرن بايد همون اول كه شروع شد مسكن بخوري وگرنه ديگه تا چند روز ول كن نيس استامينوفن كه گچه ،يچ ...

آره دقيقا هر دفعه شروع ميشه چند روز اسير ميشه 

ربست نيگي ايندفعه نسكن قوي ميدم 

مرررسي💕

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
2731
اره اونا خيلي بهتره امتحان كن ضرري نداره

آره حتما اينكارو ميكنم چون خيلي اذيتم 

مرسي بهم گفتي سارا جون 💋❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
دوسال پيش خيلي درگير بود رفته بودم دكتر مغز و اعصاب كلي دارو داده بود بعد سه ماه كه بهتر شد ديگه ندا ...

عزیزم اگه راه حلی دارویی پیداکردی به منم بگو ..استامینوفن که مزخرفه من ژلوفن بخورم بالامیارم ...ببین من یدفعه رفتم دکتر مغز واعصاب دقیقا بهمن ماه بود یه سری دارو نوشت گفت ۲۱روز استفاده کن خوب میشی یه طوری معاینه میکرد چشمامو نگاه میکرد دستامو میگفت صاف بگیر پشت پام ضربه میزد ..بعد شوهرم گفت ام آر ای یا سی تی اسکن بنویسید گفت ماقدیما ام آر ای نبود چطوری تشخیص میدادیم ..بعد که قرابود انتقال بدم شوهرم گفت نخور داروهارو البته نگرفته بودم دوباره رفتیم برای انتقال کنسل شد واینا کلا نسخه رو گم کردم میگم شاید واقعا داروهاش خوب بوده دوباره برم پیشش برام بنویسه 

این تبلیغ کاشت مو حالمو ب هم زد😬

دقیقا من هم .تهوع بهم دست میده

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
متاسفانه وقتی توی این مسیر قرار میگیری مجبوری ب تمام حرفاشون گوش بدی خیلی‌هاشون هزینه اضافست راستی ...

واي فاطمه جون ديگه خسته شدم 

كلي آزمايش از قبل داشتم بازم اين سري رفتم گفتن آزمايش قديميه دوباره هورموني نوشتن😤 

دوباره زرناني آز قبليمو تاييد نكرد برام مجدا آز نوشت شد دو ميليون 

يعني من از پارسال هرماه فقط دارم پول آزمايش و سنو و دارو ميدم فعلا هم كه هيچ چي به هيچ چي😐

مرسي بهم گفتي اينارو ❤️💋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره همون گفتم اگه متفورمین میخوری اون قرص که روش زده گلوکوفاژ رو بخر ،همون متفورمینه ولی عوارضش کمتر ...

مرررسي بهم گفتي سارا جون هم برام توضيح داد حتما عوض ميكنم چون واقعا اذيت ميشم 💕💋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واي فاطمه جون ديگه خسته شدم  كلي آزمايش از قبل داشتم بازم اين سري رفتم گفتن آزمايش قديميه دوبا ...

ان شاءالله به حق این شب خدا بهتون کمک کنه و سختی های این راه رو براتون اسون کنه ،واقعا حق میدم سخته 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
ببین منکه سردردم میگرنیه هیچی خوبم نمیکنه فقط یه جای تاریک وساکت باید بخوابم خدا کمکش کنه درکش میکنم ...

واقعا خيلي بده ان شاء الله خدا كمك كنه مرسي نازنين جون 

ديگه چاره اي ندارم اين دوره پري كه گذشت رفت واسه دفعه بعد فك نكنم حالا حالا ها برم تو پروسه 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرررسي بهم گفتي سارا جون هم برام توضيح داد حتما عوض ميكنم چون واقعا اذيت ميشم 💕💋

اره من گلوکوفاژ میخوردم خیلی بهتر بود

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
عزیزم اگه راه حلی دارویی پیداکردی به منم بگو ..استامینوفن که مزخرفه من ژلوفن بخورم بالامیارم ...ببین ...

به نظرم دكترت خيلي خوب بود كه با دارو تو بيست روز گفت خوب ميشه شوهر من رفت پيش مغز و اعصاب اندازه يك سال بهش دارو داد كه هر روز بخوره تازه ام آر آي و اسكن نوار مغزو و آزمايش هم ازش گرفت 

اگه شماره دكترت رو داري به منم بدي ممنون ميشم ببرمش اونجا

چشم اگه راهي يا دارويي پيدا كردم حتما ميگم نازنين جون 

پارسال يادمه يكي از بچه ها اينجا ميگفت ميگرن داشت بعد شير الاغ اصل گرفته بود خورده بود ميگفت خيلي خوبه 

منم قرار بود بگيرم ولي پيدا نكردم اگه بتوني اينو پيدا كني استفاده مني من خيلي تعريفش رو شنيدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706