2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بجاش قرص كلسيم بخور يا كشك خشك بخور از اين گردالي ها از هر كدوم يه مشت؟هر روز؟ يكم زياد نيس؟😄بنظر ...

کشکو اصلا نمیتونم بخورم باید به دکترم بگم کلسیم بهم بده. باشه کم میخورم میدونی هر وقت میرم آشپزخونه از اونا میخورم اونو هم زن دادشم بهم یاد داد گفت سر دخترش زیاد خورده بچش خیلی خوب بود. 😅😅😅

مريم چكار كنم خيلي نگران شدممممم☹️☹️☹️ خدا رو شكر وقتي كرونا مثبت بودم اينو نشنيدم ج

نه گلم فکر نکنم ربطی داشته باشه حتما نینی یه مشکلی داشته مرده. اینهمه بچه های کرونایی رو نشون میده از مادرهای کرونایی متولد شدن. به این چیزا نیست اون بالایی بخواد نگه داره نگه میداره نگران نباش به این چیزا هم گوش نده. خدا رو شکر که الان نینیت صحیح وسالمه😍😍😍😍

2731
کشکو اصلا نمیتونم بخورم باید به دکترم بگم کلسیم بهم بده. باشه کم میخورم میدونی هر وقت میرم آشپزخونه ...

اره بچه رو تپل ميكنه

منم ماه ٢ و ٣ بودم مامانم خيلي ميخريد ميداد كه بخورم

ولي بعدش گفت فعلا نخور تا جنين الان درشت نشه 

بذا ماهاي اخر كه موقع وزن گيري بچس بيشتر بخور

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
نه گلم فکر نکنم ربطی داشته باشه حتما نینی یه مشکلی داشته مرده. اینهمه بچه های کرونایی رو نشون میده ا ...

اره واقعا تا خدا نخواد اتفاقي نميوفته

ديشب به شوهرم ميگفتم چقد گناه دارم من،باردارم با اين كروناي لعنتي همس محبوس تو خونه با استرس اين ويروس ملعون..حتي نميشه شوهرمون هم درست حسابي نازمونو بكشه ديگه غذاي هوسي بيرون و ويارونه كه بماند

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
اره واقعا تا خدا نخواد اتفاقي نميوفته ديشب به شوهرم ميگفتم چقد گناه دارم من،باردارم با اين كروناي ل ...

نه من خونه مادرم و باغمون میرم ولی دیگه بازار و پیاده روی و تفریح تعطیله😔😖😖

بله بلاخره اومد😅 تقریبا دو ماهی میشه 😁 دیگه کلا از اینکه تحویلمون بدن ناامید شده بودیم هی به همسر ...

آخی

مبارک باشه پریسا

خییییلی خوشحال شدم، به سلامتی ان شاءالله

حال کردی پیش بینیم درست از آب دراومد؟

نه خاطره حون امتحان كردم ديروز متفورومين نخورم ولي ال دي رو خوردم اون حس تهوه و سنگيني معده درد و ند ...

ای بابا

از بچه ها شنیدم بعد یه مدت بدن عادت میکنه به متفورمین

ان شاءالله زودتر خوب شی

روشنك الان دختردايي م ماماي زايشگاس داشت ميگفت ديشب يه زن باردار ٣٦ هفته با درد زير دل اومده،چك شده ...

وای چه وحشتناک ،یعنی چه جوری ؟ یعنی مادر اصلا نفهمیده که کرونا گرفته ،نفهمیدن برای چی بچه تو شکمش مرده ؟ ،شایدم دلیل دیگه ای داشته که بچه تو شکمش مرده ،ان شاءالله خدا کمک کنه این چند ماه رو بدون استرس بتونیم رد کنیم ،من که قلبم میگیره واقعا ،اصلا نمیدونم به چی فکر کنم به چی فکر نکنم 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
بجاش قرص كلسيم بخور يا كشك خشك بخور از اين گردالي ها از هر كدوم يه مشت؟هر روز؟ يكم زياد نيس؟😄بنظر ...

اتفاقا من از اون کشکا دارم ولی میترسم بخورم پاستوریزه نیست واسه اون

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
خدا مامان و باباتو حفظ کنه براتون، ان‌شاءالله مامانت زودتر سلامتیش رو به دست بیاره، واقعا سخته ندیدن ...

الهی بگردم

حق داری

ولی چه میشه کرد، بالاخره احتیاط شرط عقله

نمیدونستی اینجوری میشه که

عوضش الان تو این حالت براش قرآن بخون، هم خودت آروم میشی هم برای پدربزرگ خدابیامرزت خوبه

خدا رحمتشون کنه

من از ترس اينكه خودمو شوهرم ناقل نباشيم نميريم  اخه اونا هيچ جا نميرن ولي ما هر دو سركار ميري ...

الهی آمین

برای شماهم خیلی سخته، باردارم که هستی واقعا شرایط پیچیده ای شده

2706