2733
2734
سلام به همه  بچها چنددرصد امکان داره بارداری دوم دوقلو بشه؟ 🥴میترسم این بار حامله بشم‌دوقلو ب ...

حالا تو ننه شو دوقلو نشه سه قلو بشه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
حالا تو ننه شو دوقلو نشه سه قلو بشه

😆😆😆😆والا 🥴

بگو بمونه برات سقط نشن 😤😪😪😪

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😰😰😰خیلی سخته بزرگ کردنشون بعدم میشه ۳تابچه🤐🤐یهوفکر کن بشن پسر🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ البته ک هرچی خداب ...

اتفاقا خیلی هنم عالی

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
اتفاقا خیلی هنم عالی

🙄🙄🙄🙄

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2731
نه عزيزم مصونيت داره هم دكترا توى تلويزيون خودمون و هم دكترها و كارشناساى شبكه هاى خارجى همه م ...

عزیزم طول مدتی که آنتی بادی در بدن میمونه هنوز بطور قطعی مشخص نشه ولی گفته میشه ۲ تا ۳ ماه هست و بسته به بدن هر شخص متفاوته، پس امکان گیرایی مجدد در صورت رعایت نکردن هست متاسفانه

و خدایی که در این نزدیکیست

یه چرت رفتم خواب زایمان دیدم از ترس مردم همونجا😟 اینکه خواب بود

خدا رحم کنه من میترسم زیااااد

تو خواب میگفتم دکتر علوی صدا بزنیم میخواستم زار بزنم سزارینم کنن🤣

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
آره ارواح ننش سوپرمن و بتمن با همه

همون دیگه

بهش بگو‌ معنی نداره کسی راز زندگیمونو بدونه

دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
آره واقعا 😊 شکر خدا رسیدیم به ماه آخر 😍  ان‌شاءالله با دعای شما دوست خوبم فندقا بمونن همون 3 ...

ای جانم الهی امین😍🙏🏽♥️♥️♥️♥️

دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
مراعاتم سخته تو بارداری😖 یه وقتهایی دلت شدید یه چیز رو میخواد مقاومت نمیشه کرد😖 من امروز مجبور ...

خوب حالا دلت میخواد یکی دو لقمه بخور نه همه اش رو

خطرناکه واقعا تو بارداری

ببین غذا میتونی عدسی بخوری یا خوراک‌لوبیا

نه نون بخور نه برنج

اگر بتونی کینوا پیدا کنی هم خیلی خوبه بجای برنج بخوری

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
بله جفتشون مشترکه😊 ولی تا دنیا نیان من باور نمیکنم شبیه هم باشن😅 اصلا عدم اعتماد به علم در من موج ...

خوشبحالت بابا هر هفته میری میبینشون من خیلی دلتنگشون بودم دیر به دیر میدیدمشون😍وای چقدر شیطونن خدا صبر بت بده😂🤣😂🤣😂🤣😂شوخی میکنم

منم بچه هام جاشون خیلی خوب باز بود اصلا جاشون تنگ نشد

سلام عزیزم خوبم خداروشکر  برای من سختیش فقط کمبوده خوابه بچه ها پونزدهم شش ماهشون پرمیشه

اخی عزیزم پس دوماه اختلاف دارن بچه هامون باهم😍

قبلا خوشخواب بودی؟ روزا باید میخوابیدی؟

الن صبحا ساعت چندپانیشی شب چند میخوابی

فدات بشم.ممنون.دیروز رفت تو ۱۰ماه

ای جانم خدا حفظش کنه برات😍

خوشبحالت بابا هر هفته میری میبینشون من خیلی دلتنگشون بودم دیر به دیر میدیدمشون😍وای چقدر شیطونن خدا ...

عزیزم😍 منم اگه شرایط کرونا نبود اصلا سختم نبود هر هفته برم، ولی الان به خاطر کرونا تو ماشین همسرم نمی‌ذاره کولر بگیریم😂 شیشه ها رو میده پایین ، از طرفی هم با ماسک تو این گرما رسما آبپز میشم😁 ولی باز میگم فدای سرشون، مطب خود دکتر بازم خوبه ولی سونوگرافی بیرون که می‌فرسته خیلی میترسم ولی خب توکل کردم به خدا ان‌شاءالله به سلامت بگذرونیم این مدت رو

نمیدونی چقدر وزنم بالا رفته خواهر، دارم تانک میشم 😂 شدم ۷۷ کیلو 🙊 ۱۹ کیلو اضافه کردم🤐 خودمم باورم نمیشه 😣 به نظرت وزنم این همه بالا رفته بده؟؟؟ ۳۲ هفتم تازه😬

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
عزيزم مطالبى كه گذاشتمو خوندى؟ دفعه اول هم ازمايش داد مثبت شد؟ مطمئنا يا دفعه اول كرونا نبوده كلا يا ...

اره خوندم،ولي منبعش رو ننوشته..قابل اعتماده؟

اره مثبت شد دارو داد بهش دكتر ريه و دو هفته قرنطينه..ولي بعدش ديگه تست نداد خوبه خوب شد و اومد سركار،تو اين سه چهار ماه هم اوكي بود تا دوباره گرفت

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2706