2737
2734
ان شاءالله تا ۳۴ یک ماه و نیم مونده😔 باورمیکنی روشنک بعد از بارداریم موهام دارن سفید میشن😑 بس ک ...

اره حالا کو تا یک ماه و نیم‌😣الهی ،از بس که استرس اوره این دوران ،اره واقعا اذیت شدی ،حالا من هفته ایتده میرم سونو واسه زن بچه ،دکترت نگفت کی بری ؟

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
والا من دردهامو به دکتر گفتم دیروز میگه همه اش طبیعیه! از نظر دکتر من مرگ مادر باردار نیز طبیعی می ...

عه ،خب خداروشکر که دکتر گفت طبیعیه ،چه باحال گفتی مرگ مادر باردار طبیعیه 🤣 شایدم ما حساسیم ،ولی من نه ،من عضله های شکمم درد میکنه ،نمیدونم چرا ،

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله تا ۳۴ یک ماه و نیم مونده😔 باورمیکنی روشنک بعد از بارداریم موهام دارن سفید میشن😑 بس ک ...

نگران نباش تنبله تکون نمیخوره فکر کنم ماله منم اینجوری باشه چون هنوز تکون نخورده🤪🤪🤪

2728
خیلی سخته اینطوری😔 غذا یا نونیه یا برنجی😥 خدا خودش کمکم کنه من کم آوردم واقعا

اره خیلی سخته همه غذاهامون نوی برنجیه دوستم هرروز فیله مرغ کباب میکرد خالی میخورد یا گوشت کباب میکرد اندازه کف دست نون میخورد دکتر بهش رژیم داده بود انسولین هم میزد 

2738
خیلی کم تکون میخوره و ضعیف دکتر میگم میگه گیر نده! یه بار دو سه روز نکون نخورد فقط دو سه تا حرکت ر ...

بیچاره بچه رو صب تا عصر میبری سرکار معلومه دیگه خستس بچمون 😄😄😄😄

سوسك كه خوبه همسايه ما گوسفند كشته تو حياط نكبت،كَك داشته..الان تمام همسايه ها درگير كك شدن بيرون ...

عه پس علت خارشو پیدا کردی 

کک چیه اصلا چجوری خوب میشه😕اخه اپارتمان جای گوسفنده

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
نه نمیخواد ،به من که گفتم فقط اون شربت شیرین رو بخور دیگه چیزی نخوز

منم همینجوری دادم

چقدرم بد بود حالم بده از شیرینی

اصلا چیز شیرین میبینم بدم میاد در اون حد😕

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
بستگی داره دکتر چی برات نوشته باشه قند ۵۰ گرم. ۷۵ گرم یا صبحانه باشه

ناشتا انجام دادمش

چقدرم ک حوصله سر بره این

خسته شدم اونجا همش نشسته

ثمین جان منم ازمایشهای اولیمو بهار دادم زرنانی بقیشو برو کاج بده...همه بهار رو معرفی میکنند

عه جدی میگی؟کجاست این بهار؟خودش منو فرستاد کاج که.مرض دارن این دکترا بخدا

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ثمین جون منم خیلی وقتا آزمایشامو تو آزمایشگاه بهار میدم بنظرم خیلی آزمایشگاه خوب و دقیقیه خیلی هم ...

قطعا میرم مرسی عشقم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
عه ،خب خداروشکر که دکتر گفت طبیعیه ،چه باحال گفتی مرگ مادر باردار طبیعیه 🤣 شایدم ما حساسیم ،ولی من ...

بخاطر همون سرماییه ک ب شکمت زده

2706