2752
2734
الهی عزیزم ،غصه نخور ،قند بعد ناشتات ۲۴۸ بود ؟ منم امروز میرم جواب ازمایشمو بگیرم 

دو ساعت بعدم تازه اینه روشنک😔

آره ناشتام ۲۰ واحدبیشتر از ماکسیمم بود

یک ساعته حدود ۲۸۰بود

دو ساعته ام ۲۴۸

اللهم عجل لولیک الفرج.... 
قند ناشتات بالا بود يا بعد از اون پودره؟ ياس قند ناشتاي سه ماهه اولت خوب بود نه؟

آره خوب بود ساراجون

من قبل بارداریم قند سه ساعته برای چکابم دادم همه چی عالی بود

قندم تا ۲ماه پیشم نرمال بود

الان که آز دادم فهمیدم

تو ادرارم دفع میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واى چقدر بالاست! برنج و شيرينى جات زياد ميخورى؟ چند كيلو اضافه كردى تا الان؟ ديابت باردارى خي ...

تا ۲هفته پیش ۱۵ کیلو زیاد کردم الان رو نمیدونم

برنج تقریبا هرروز میخوریم مثل همیشه اما من خیلی کم میخورم در حد یک کفگیر یعنی غذام همینقدره

خربزه و هندوانه و... هیچی نخورم؟؟

اره تهرانم...واقعااا خداروشکر یجا اطمینانی پیدا کردم شماره کلینیکو داری زنگ بزنم؟ کل بدن چقدر میگ ...

75139000 این شمارشه 

آدرسشم فرمانیه نرسیده به 4راه پاسداران جنب بیمارستان فرمانیه ساختمان پلازو طبقه اول پلاگ 18

رویا من از اینجا مطمئن و راضی بودم خواهر کوچیک خودمم توی بخش اداریه همین کلینیکه تموم بدنش مثل مرد مو داشت حتی وسط سینش دقیقا مثل مردا همینجا لیزر کرد کل بدن الان انگار تن و بدنش مثل بچه ی تازه متولد شدست تموم زیربغل و بیکینی که رنگش تیره بود قشنگ روشن شده

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
هستن دیگه،،، نه متاسفانه موقعیتش نیست که بریم😢 اخی الهی یکی از دوستای منم اینجوری بود خیلی توی بار ...

خدا بزرگه ناراحت نباش

نی نی دوستت صحیح و سالم دنیا اومد؟؟

من خیلی ناراحت و نگرانم😔

امرکزم اصلا تکون نخورده😔

می بینی ثمین شانس منو؟😔 برای بچه خیلی نگرانم فردا فعلا پیش زنان وقت دکتر دارم یه پام پیش دکتر کل ...

انقدر از اول استرس به خودت و.ارد کردی بیخیال عزیزم دنیا رو هرجور بگیری همونجور میگذره

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
به به 😍😍😍😍خیلی کیف میده  مادیروز ساحل نرفتیم خیلی شلوغ بود توراه جاده چالوس نگه داشتیم رفتی ...

وای دلم شمال خواست😍

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
شانسا خوردیم‌  به کرونا وگرنه واسه زایمانم میرفتم مژه میکاشتم ،باور میکنی از بهمن به اینور یه ب ...

منم فقط دو بار رفتم از بهمن تاحالا

میخوام موهامو رنگ بذارم میترسم برم

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت😍
تا ۲هفته پیش ۱۵ کیلو زیاد کردم الان رو نمیدونم برنج تقریبا هرروز میخوریم مثل همیشه اما من خیلی کم م ...

خب وزن خيلى اضافه كردى.من كلا ١٢ كيلو اضافه كردم.  تو اينطورى پيش برى حتما تا ٢٠ كيلو ميرى

خربزه قندش زياده ولى احتمال زياد انسولين ميدن بهت فكر كنم انسولين بزنى احتياجى نيست رژيم بگيرى ميتونى همه چى بخورى

خب وزن خيلى اضافه كردى.من كلا ١٢ كيلو اضافه كردم.  تو اينطورى پيش برى حتما تا ٢٠ كيلو ميرى خرب ...

خب ازهمین انسولین می ترسم😔

همینم مونده دیگه انسولینی بشم😣😣😣😣

فردا بهت شماره کلینیک رو میدم عزیزم من از اینجا کاملا مطمئن و راضی هستم حتی خواهرمم همونجا توی بخش ...

خب خداروشکر 

خیالم راحت شد

مرسی ثمین جونم

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
2706