2733
2739
استخونته مثلا بهش فشار اومده باشه ؟ شایدم معده درد داری ؟ چون توبارداری درد معده بیشتر میشه میزنه قف ...

دکتر هم میگه احتمالا معده است 

باورت میشه کاهی اوقات همش فکر میکنم میگم نکنه سرطان گرفتم ک انقدر شدیده دردش

نمیدونم هزار تا فکر میاد تو سرم

دکتر هم میگه احتمالا معده است  باورت میشه کاهی اوقات همش فکر میکنم میگم نکنه سرطان گرفتم ک انق ...

این چه فکریه اخه دختر .دور ازجون ..ببین هم اینکه شکمت داره بزرگتر میشه فشارمیاد به استخونای زیر سینت هم مطمین باش درد معده اس خیلی طبیعیه نگران نباش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چه فکریه اخه دختر .ببین هم اینکه شکمت داره بزرگتر میشه فشارمیاد به استخونای زیر سینت هم مطمین با ...

خدا کنه چون گاهی اوقات دیگه نفس نمیتونم بکشم اشکم و در میاره 

خیلی دارم اذیت میشم

خدا کنه چون گاهی اوقات دیگه نفس نمیتونم بکشم اشکم و در میاره  خیلی دارم اذیت میشم

دکتر نگفت دارویی چیزی بخوری ؟ سیرابی دوست داری ؟ میگن خیلی خوبه برای معده توی بارداری 

2728
چرا بهم قرص معده داده ولی تاثیری نداشت چرا سیرابی هم دوست دارم باید بگم برام بگیره بخورم 

اره سیرابی خیلی بهتره حتما بخور ایشالا بهتر میشی باید تحمل کنی دیگه عزیزم بالاخره سیستم ادم بهم میریزه توبارداری شرایط فرق میکنه واسه داشتن یه نینی ناز باید سختیاشم به جون بخریم 😍

2738
عکس مال هفته پیشمه  اصلا چاق نشدم  دوست داشتم تپلی شم ولی نشدم  ۶ کیلو اضافه ک ...

تو برعکس همه ای ...مطمئن باش وزن پسرت خیلی خوبه خوبه که چاق نشدی بعدا باید خودتو میکشتی تالاغرکنی 

2706