2737
2734
نمیدونم گفت روند کار اینه.  ببین  دیگه اظهاریه نمیره همون تلفن بود فردا هم باید 2 تا مون ...

من تا حالا ندیدم. زنگ بزنن از دوستانی هم که طلاق گرفتن نشنیدم

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اى جاااان به سلامتى واى نازنين فكر كن دوتاش بگيره! چقدر عيالوار ميشين ديگه! 😍😍 حسابى سرت شل ...

مرسی فداتشم ایشالا که هردوش بگیره 😍😍😍عزیزم حالم اصلا خوب نیس گلاب بع روتون حالت تهوع وحشتناک دارم وسرم درد میکنه میترسم چیزی بخورم بالا بیارم به شکمم فشتر بیاد هیچی نخوردم دوسه تاقاشق سوپ خوردم نمیدونم چیکارکنم بخدا دارم مرگو جلو چشام میبینم 

نمیدونم گفت روند کار اینه.  ببین  دیگه اظهاریه نمیره همون تلفن بود فردا هم باید 2 تا مون ...

چه عجب! باریکلا اصلا کوتاه نیا.پول خودتو داییتم که دستشه!

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
واقعا؟بدون تست خوردي همينجوري😕

اره اخه کامل علایمشو داشتم صددرصد میدونستم گرفتم.اصلا مشخصه اصلیش رفتن حس بویایی و.چشاییه بطور کامل.هفت هشت روز بعد از شروع علایم اینطور میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم  عمرا دیگه برگردم از برخود بابامم خوشم اومد☺️ فقط قبل از اینکه من برسم خونه دا ...

پس یاد گرفت ادرس رو 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
مرسی عزیزم توخوبی ؟ من حالم خیلی بده سرم دردمیکنه حالت تهوع بدی دارم میترسم چیزی بخورم بالابیارم به ...

بعنی چی؟؟ یعنی نمیدونی اون دوتا که انتقال داده دختره یانه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اره عزیزم ایشالا خدااا ازدهنت بشنوه بهارجون دوقلو 😍😍 😍حالا من به یدونشم راضیم فقط مثبت بشم 

نازنین  من برام مث روز روشنه که تو مثبت میشی.نمیدونم چرا اینقد مطمئنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازنین  من برام مث روز روشنه که تو مثبت میشی.نمیدونم چرا اینقد مطمئنم

واقعا بهار دلم قرص میشه روحیه میدید 😍😍😍دکتر هم گفت انتقالت عالی بوده گفت هرشب حدیث کسا بخون واسترس نداشته بتش ایشالا که مثبت میشم چون هم جنین ندارم هم شوهرم دیگه راضی نمیشه بچه بیاریم 

مرسی فداتشم ایشالا که هردوش بگیره 😍😍😍عزیزم حالم اصلا خوب نیس گلاب بع روتون حالت تهوع وحشتناک دارم ...

وای خدا نکنه چرا مگه بیهوشت کردن؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعنی چی؟؟ یعنی نمیدونی اون دوتا که انتقال داده دختره یانه؟

چرا عزیزم اون دوتا یی که انتقال دادم دختره بقیه رو نگفتن بهم که چی بود وچی شد گفت همین دوتادختر مونده

واقعا بهار دلم قرص میشه روحیه میدید 😍😍😍دکتر هم گفت انتقالت عالی بوده گفت هرشب حدیث کسا بخون واستر ...

نازنین فقط به چیزای مثبت فک کن.تو.حاصلخیزی خیالت راحت  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706