2733
2734
نه هفته اينده ايشالله

چرا اینقدر دیر میخوای بری؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچها خون ب دماغ چطوره دو تا قسمت بینی خونی میشه؟

من الان اینجوری شدم خب خطر داره؟یه قسمت بینیمه 

بیرونم نیومده اما کاملا خونیه

ببخشید

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭 نمیدونم چمه  وقتی فکر میکنم فردا آخرین روزه...  یه جوری میشم، هم ناراحتم هم ذوق دار ...

این کارا رو میکنه چون چند وقته گفتی پریودم منتظره تموم شه

همین نبود دیروز میگفت خوب کردم زدمت؟

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
نهههه هنوز واضح حس نكردم شايد چند روز يبار يه ويز ويزي زير دلم بكنه وگرنه هر روز نه تو قشنگ حس ميكن ...

اره حس میکنم از بعد انومالی واضح شدن برام. بمیرم پریشب ک گریه کردم بچم خیلی تکون خورد😢

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2728
عزیزم تو منوتو متخصص جنین شناسی صحبت میکرد میگفت توفریز کرونا نمیگیرن ولی وقتی بخوان انتقال بدن یا پ ...

دکتر ساغر کثیری رو میگی من عاشقشم...اینستاشم دنبال میکنم...خودشم به سختی باردار شده

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
مرسی ثمین جون :*

سلام شما چه کردی میخواستی اهدایی بگیری شما هم؟

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
2740
آدرس اینجا رو براش تو پیام بفرست

توی پیام خصوصی مگه آدرس وا میشه؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
بچها خون ب دماغ چطوره دو تا قسمت بینی خونی میشه؟ من الان اینجوری شدم خب خطر داره؟یه قسمت بینیمه&nbs ...

تو گرما نرفتی ؟فشارت رو بگیر ...شایدم خشک شده بوده 

تو گرما نرفتی ؟فشارت رو بگیر ...شایدم خشک شده بوده 

نه تو گرما نرفتم شاید بخاطر سینوسامه خشک شده چون راه بینیم نفس میکشم تا بالا درد میگیره

یا بخاطر گریه 

توی پیام خصوصی مگه آدرس وا میشه؟

بزار شد ک شد نشد تو یکی از تاپیکا اخرت لینکو بزار بره ازونجا وارد بشه

بچها خون ب دماغ چطوره دو تا قسمت بینی خونی میشه؟ من الان اینجوری شدم خب خطر داره؟یه قسمت بینیمه&nbs ...

نه مشكلى نيست. منم توى حاملگيم يه بار بينيم خشك شده بود خون جارى شد ترسيدم حتى توى حلقمم داشت ميرفت . فكر كنم بخاطر هورموناست. اما اگه بازم تكرار شد برو دكتر گوش و حلق و بينى توى بينيتو ببينه. اون موقع دكتر زنانم بهم گفت