2733
2739
من ۴بارباردارشدم تنهاچیزی که میتونم بهت بگم حس خودم بودکه مطمئن بودم باردارم،  سرهر۳تا علائم پر ...

نازنین نمیدونم چرا این ماه اینقدر روحیه ام رو از دست دادم؟ با وجود اینکه ماه دوم اقدامم بعد از سقط هست اما خودم رو باختم😔😔😔

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر پررو بهش بگو کسی که فکرشو میکنه قطعا جذبی هرکاری هم من بکنم آب در هاون کوفتنه عجب دم در اورده ...

همش فکر میکنه داره تو زندگی له میشه و اونه که داره گذشت میکنه در صورتی که تو بارداریم با وجود شرایط حساسم یه لیوان آبم دستم نداد که هیچ تازه غرغر می‌کرد چرا خونه نا مرتبه و از این حرفا

فقط به خاطر بچه هام تحمل میکنم خیلی دوستش داشتم ولی الان دیگه هییییچ

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
2731
دکتر جون بیا بشین پشت میز ویزیت کن مریضا رو آخه عشقم اگر ضرر داشت دکتر بهت میداد؟

چمیدونم والا تو نینی سایت انقدر حرفای مختلف می‌شنوم دیگه نمیدونم چی درسته چی غلطه

ایلیا با این اینکه تا ۴۰ هفته نگهش داشتم وزنش ۳۳۰۰ بود یک سال نیمه که شد ۱۸ کیلو شد دکتر میگفت باید رژیم بگیره😂

این که دیگه بدتر از اون نمیشه از اون جایی که خودمم استعداد چاقی دارم نمیخوام چاق شم

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
چمیدونم والا تو نینی سایت انقدر حرفای مختلف می‌شنوم دیگه نمیدونم چی درسته چی غلطه ایلیا با این اینک ...

نگران‌نباش وزنش خوبه 

الینا ۳۵هفته باوزن ۲۲۰۰دنیا اومد 

وزنش کم بود گفتن باید ۲۵۰۰باشه 

تازه ۳۲هفته ۱۷۰۰بود 🤐انقدر بستنی سنتی و مغزجات ومولتی و ویتامین سی و زینک و...خوردم رسید ب ۲۲۰۰😬

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
نازنین نمیدونم چرا این ماه اینقدر روحیه ام رو از دست دادم؟ با وجود اینکه ماه دوم اقدامم بعد از سقط ه ...

ایشالا مثبت میشی اینقد خودتو نباز دختر ازبس استرس دادی به خودت منم استرس گرفتم 😟

2738
همش فکر میکنه داره تو زندگی له میشه و اونه که داره گذشت میکنه در صورتی که تو بارداریم با وجود شرایط ...

نیلو شوهرمنو توداداش نیستن احیانا🤔🤔🤔🤔🤔🤔اخه داداش هم باشن ایتقد اخلاقشون شبیه هم نمیشه ...منم دوسش داشتم الانم دارما ولی کمتر ، بود ونبودش برام دیگه مهم نیست 

نیلو شوهرمنو توداداش نیستن احیانا🤔🤔🤔🤔🤔🤔اخه داداش هم باشن ایتقد اخلاقشون شبیه هم نمیشه ...منم د ...

☹☹☹☹☹

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
خداروشکر فاطمه جون راستش توگفتی بخاطر یه عفونت ساده دکترسمعک نوشته تعجب کردم خوشحال شدم که خوب شدی ع ...

🙃☹ باچه فعلا که آمادگی ندارم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
عزیزم برو کلینیک امید قبمتهاش بهتر از همه جاس آزمایشگاهش هم معروفه به خوب بودن برو پیش دکتر آل یا ...

مرسی ترانه جون

نمیدونم چرا دلم راضی نمیشه که برم انگار ترس دوباره منفی شدن دارم

خودت خوبی چخبرا

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..