2733
2739
خیییلی بده ثمین پسرش از اراز ۱۷روز بزرگتره هربار ارازو نگاه میکنم یاد پسر اون‌میفتم میگم بغل کی آروم ...

اصلا دلم نمیاد دلداریت بدم چون میدونم انقدر غمت بزرگه که واقعا دلداری دادنم چرت و پرتی بیش نیست

ننیخوای بیای واتساپ؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
خدا کاری باهام کرد که دیگه بهش امید ندارم امضامم برا خیلی وقت پیشه حال عوض کردنش رو ندارم فقط

امام علی(ع) فرمودند: بزرگترین بلا، ناامیدی است

امام علی(ع) در باره اوصاف شخص ناامید این چنین فرمود: ناامیدی، صاحب خود را می‌کشد. هر ناامیدی، ناکام است.

امام حسن عسگری(ع) نیز در این باره فرمودند: " خدا همان است که در هنگام نیازمندی‌ها و سختی‌ها، توسط هر کس که امیدش از غیر او قطع شده است، مورد توجّه قرار می‌گیرد

انشالله به زودی مشکلتون حل میشه🙏

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نازنین برا چی فوت کرد؟

فشارخونش توبارداری بالابود ۹روز بعد از زایمان هم توآی سی یو بستری شد بعدش دیگه خوب بود مشکلی نداشت یه شب درحد نیم ساعت بچه رودستش بوده میخوابه بچه گریه میکنه خواهرش میره صداش میکنه میبینه جوابی نمیده 😔😔😔

اصلا دلم نمیاد دلداریت بدم چون میدونم انقدر غمت بزرگه که واقعا دلداری دادنم چرت و پرتی بیش نیست ننی ...

قربونت برم همینکه هستید باهاتون درد ودل میکنم سبک میشم چون هیشکی طاقت نداره گوش کنه 😔نه فعلا عزیزم میدونی که چرا 

2731
قربونت برم همینکه هستید باهاتون درد ودل میکنم سبک میشم چون هیشکی طاقت نداره گوش کنه 😔نه فعلا عزیزم ...

آره میدونم گفتم شاید وضعیت فرق کرده باشه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
مبارکه عزیزم به سلامتی انساله اینبار مثبت میشی و دلت شاد میشه

ممنون عزیزم انشالله،به دعاهای شما❤❤

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
فدات بد نیستم دوشنبه نوبت هیسترو دارم ولی نمیخوام برم اصلا اعصاب ندارم بهم ریختم شدید امیدوارم خوش ...

تا حالا هیسترو نشدی؟

خدا از دهنت بشنوه خواهر انشالله

انشالله برای خودت و ترانه❤❤

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
الهی شکر مبارکش باشه احتمالا بتای اول خطای ازمایشگاه بوده

قربونت برم عزیزم..احتمالا

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
2740
اصلا دلم نمیاد دلداریت بدم چون میدونم انقدر غمت بزرگه که واقعا دلداری دادنم چرت و پرتی بیش نیست ننی ...

ثمین جون منو ببر وات

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
تا حالا هیسترو نشدی؟ خدا از دهنت بشنوه خواهر انشالله انشالله برای خودت و ترانه❤❤

۲بار شدم و رحم مشکلی نداشته نظر چرت و پرت دکترا هستش دیگه فقط دوست دارن پول بچاپن از مریض بدبخت.

خواهر ترانه ننه شده

سلام خوبین؟ بچه ها اسم تاپیک قدیمی مون چی بود  با چه عنوانی سرچ میکردیم؟؟؟؟

سلام دختر چطوری دلوان خوبه کجایی نیستی 

اقدامیای عزیز بیایین دور هم باشیم آدرس تل ممنوع

2706