2726
سلام دوستای خوبم یه سوال عدد بتا روز ۱۴انتقال جنین بلاست ۱۸ باشه یعنی چی؟

یعنی بارداری شیمیایی

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
وااای چقدر خوشحال شدم خدا رو شکر 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به نظرم آزمایشگاه اشتباه کرده بوده بتای اول رو

قربونت برم عزیزم..بعد دوروز از داد

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برم ثمین جان شنبه انتقال داشتم،هنوز اول راهم🤦‍♀️ از سه تا جنین یکیش ازبین رفت،دوتای دیگه ه ...

فدات بد نیستم دوشنبه نوبت هیسترو دارم ولی نمیخوام برم اصلا اعصاب ندارم بهم ریختم شدید

امیدوارم خوش خبر باشی

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام ثمین حونم.خوبی؟دلم تنگ شده براتون.همیشه ب یادتم.چه خبر؟

سلام خواهری فدات خوبم دختری خوبه؟بزرگ شده؟

2728
پاشاجون دقیقا ۱۷روز قبل داداشم ، خواهرزنداییم فوت شد ۳۳سالش بود بعد از ۱۴سال بعد کلی ای وی اف خدابهش ...

خدا خیلی ظالمه   

عزیزم امروز زنداداشم از داد..بتاش دویست و خرده ای شد♥

الهی شکر مبارکش باشه احتمالا بتای اول خطای ازمایشگاه بوده

خدا خیلی ظالمه    

نعوذ بالله....

ای کاش امضاتونو مرور کنید....

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
خدا خیلی ظالمه    

خیییلی بده ثمین پسرش از اراز ۱۷روز بزرگتره هربار ارازو نگاه میکنم یاد پسر اون‌میفتم میگم بغل کی آروم‌میشه حتی باباش هم بعد فوت خانومش دل دیدن بچه رو نداره 

نعوذ بالله.... ای کاش امضاتونو مرور کنید....

خدا کاری باهام کرد که دیگه بهش امید ندارم امضامم برا خیلی وقت پیشه حال عوض کردنش رو ندارم فقط

خیییلی بده ثمین پسرش از اراز ۱۷روز بزرگتره هربار ارازو نگاه میکنم یاد پسر اون‌میفتم میگم بغل کی آروم ...

نازنین برا چی فوت کرد؟

2706