2737
2739
عنوان

حسادت و حریص بودن

182 بازدید | 13 پست

دوستان یه مشکل برام پیش اومده نمیدونم این رفتارم ناشی از حسادت هست یاحریص بودن،وقتی کسی ازداشته هاش میگه همش میگم چرامااینطورنیستیم کاش منم ایناروداشتم،یااینکه قبلادست ودلبازبودم ولی الان همش توفکرخودمم وخیرم به کسی نمیرسه، ازاینکه اینجوری شدم ازخودم بدم میاد ارامش ذهنی ندارم،چیکارکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4591792&slug=تایپک-سیل-صلوات-هدیه-به-امام-رضا-تا-روز-میلادش-حاجت-درا-بیاید-انشالله-همه-دست-پر&postId=143368364

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731

منم اینجوری شدم

اما علتش اینه ک من خیلی از خودی خوردم  و دیگ نمیخوام مهربون و دست دلباز باشم  ، ب بعضیاام ک کلا خوبی نیومده ،،،، براخودمم ناراحت میشم ک انقدر بد شدم 

من اونطوری نیستم .

میگم اینارو دارن برای کی جمع میکنن بدبختا؟؟؟ 

خواهند مرد و استفادشم نخواهند برد .

ادم باید بره بگرده خوش بگذرونه . شاد باشه  بگه بخنده .

مگه دنیا چند روزه ؟؟؟؟ 

پیش منم میگن . اما من به چشمم نمیاد .

میگم چند سال دیگه از عمرم مونده که مال و منال روی هم بزارم؟ حیف جوانیم که در چهار دیواری خونه میگذره :(

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738
منم اینجوری شدم اما علتش اینه ک من خیلی از خودی خوردم  و دیگ نمیخوام مهربون و دست دلباز باشم & ...

اینقد ضربه روحی بدی خوردم،اینقدسردرگم شدم نمیدونم چی خوبه چی بد،خدانبخشه باعث وبانی شو

بخاطر بدی دیدنه و اوضاع جامعه

جدیدا وقتی یکی از فامیلامون خونه میخرن چون خودمون مستاجریم خیلی ناراحت میشم...

اقایون درخواست ندن❌❌کسانی ک شخصیت ندارن ریپ نزنن❌❌کسانی ک هنوز تو بچگیشون موندن هم ریپ نزنن❌❌