2737
2734
سلام گلم دی اف ای همسرتون چند شد؟بیا تاپیک اخرم درمورد دی اف ای

سلام عزیزم شوهر من امروز جواب آزمایشو گرفت دو تا مشکل داشت dfi 31.5 و مورفولوژی ۲ ،بعد از ۹ ماه مصرف سینال لف یعنی آمپول زدن ، وزن کم کردن خوردن وینامینا دی اف آی شده ۱۱.۵ ولی مورفولوژی ۳.۵ هست ، یکم امیدوار شدم بابت دی اف ای ولی مورفولوژی باید بره بالای ۴ ، هفته دیگه میره دکتر ارولوژیست دوباره اینجا اطلاعاتی که دادو میزارم

سلام عزیزم شوهر من امروز جواب آزمایشو گرفت دو تا مشکل داشت dfi 31.5 و مورفولوژی ۲ ،بعد از ۹ م ...

آخ چقدر امیدوارم کردی آبجی .....قلبم سنگین بود ازدی اف ای داشتم میگشتم درموردش مطالعه کنم 

خداروهزااار مرتبه شکر 

ایشالا هرجورشده با هرروشی مامان بشی 

چندسال اقدامی؟کاش ای وی اف میکردی زود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ینی دکتر گفت اگه به ۲۰برسه خوبه و میشه باردار شد؟؟یا باید باز رفت دنبال روش های کمک باروری مثل ...

سلام عریزم بله زیر ۱۵ بیاد طبیعی باردار میشیم ، الان ۱۱.۵ شده یکی از دکترا گفت امکان نداره با دارو ریر ۲۵ بیاد ولی اومد ! الان مورفولوژی ۳.۵ هست باید بالاتر بره بعنی دو تا مشکل بود الان یکیش حل شده 

2731
آخ چقدر امیدوارم کردی آبجی .....قلبم سنگین بود ازدی اف ای داشتم میگشتم درموردش مطالعه کنم  خدا ...

هزیزم شوهر من وزن کم کرد ۱۲ کیلو یعنی مجبورش کردم چون شنیده بودم تاثیر داره ، ویتامین ای امگا ۳ فولیک اسید و سی هم ۴ ماه میخوره ، من به بار ای یو ای کردم ولی دکتر  قبل از آزمایش شوهرم اینکارو کرد که اسلا بیهوده بود ، الان هنوز مورفولوژی ۳.۵ مونده باید بره بالا ۴ ، هفته دیگه میرم ارولوژیست نتیجرو میزارم ، ۱ سال که شوهرم ویتامینو آمپولو میزنه کمتر البته ۹ ماه ، یک سال قبل هم که دکتر فکر میکرد من پلی کیستی هستم اصلا سراغ شوهرم نمیرفتن !

سینال اف خارجی یا ایرانی ؟۹ماه آمپول؟خیلیه  هرچند روز میزد ؟ویتامین ها چیا خورد

گفتن تو ۶ ماه میاد پایین ولی از چیزی که فکر میکردم بیشتر اومده پایین که فکر میکنم کم کردن وزن تاثیر داشته

آخ چقدر امیدوارم کردی آبجی .....قلبم سنگین بود ازدی اف ای داشتم میگشتم درموردش مطالعه کنم  خدا ...

من متولد ۶۷ هستم چند ماه دیگه صبر میکنم برای آی وی اف دی اف ای باید زیر ۲۰ باشه تا سقط نشه ، الان پایین اومده ولی توکل به خدا شاید خدا دلش باهام بود طبیعی باردار شدم اگر نه باید امنحان کنیم آی وی اف و

2740
خداروشکر گلم...میشه بگی دکتر گفت که دی اف ای ۲۱ درصد خوبه یا گفت باز باید بیاد زیر۱۵؟؟

سلام عزیزم هر چه پایین تر باشه بهتر احتمال سقط کمتر میشه ، ولی گفت رو ۲۰ بدون مشکل هست معمولا

من متولد ۶۷ هستم چند ماه دیگه صبر میکنم برای آی وی اف دی اف ای باید زیر ۲۰ باشه تا سقط نشه ، الان پا ...

ایشالا که طبیعی مامان بشی ....مشکلامون شبیه همه همسر منم مشکل مورفو ودی اف ای داره 

مورفو بین ۱و ۴متغیر 

دی اف ایی ۳۶

تا ۹ماه هر هفته ۲بار؟دونه ای ۲۰۰ تومان؟ خطرناک نیست تا ۹ماه آمپول زد؟

ظاهرا کم عوارض ترین هست چیزی که سرچ کردیم چون بیشتر از این که هورمونی باشه مربوط به عروق هست ، البته تا جایی که من سرچ کردم شوهر من واریکوسل خفیف داره تو بچکی هم اریون گرفته ، احتمالا این دوتا این مشکل ایجاد کرده

ایشالا که طبیعی مامان بشی ....مشکلامون شبیه همه همسر منم مشکل مورفو ودی اف ای داره  مورفو بین ...

حتما یخ روی بیضه هر روز ۱۵ مین بزاره ، سیگار قلیون اگر میکشه بزار کنار ، ارولوژیست چی گفته ؟

ظاهرا کم عوارض ترین هست چیزی که سرچ کردیم چون بیشتر از این که هورمونی باشه مربوط به عروق هست ، البته ...

به درخاست دکتر ۹ماه استفاده کرد ؟

چه رژیمی همسرت گرفت که ۱۲کیلو کم کرد؟ناهارشام چیا میخورد

به درخاست دکتر ۹ماه استفاده کرد ؟ چه رژیمی همسرت گرفت که ۱۲کیلو کم کرد؟ناهارشام چیا میخورد

پروتینو زیاد کردیم یعنی شبا مرغ و سالاد بدون نان و برنج ، عدسی ، لوبیا ، تخم مرغ و سالاد ، کلا برنجو یکمی کم کردیم ولی هر روز ناهار میخوریم ، پیاده رودی ۴۰ مین ۳ روز در هفته ، در هفته یک شب شام هر چی مثلا حتی پیتزا ، اینجوری تو ۹ ماه ۱۳ کیلو بدون اذیت لاغر شد ، دکتر ۶ ماه گفت ولی دید کند داره پیش میره ۳ تا دیگه اضافه کرد

2706