2733
2734
عنوان

میخوام به عشقم بگم که...

187 بازدید | 10 پست

میخوام بهش بگم تو این مدت یکم زیاد نمیتونم بهش پی ام بدم چطور بهش بگم

و اینکه برای خاستگاری اومدن یکم بجنبع رو غیر مستقیم چطور بگم لطفا راهنماییم کنید

خدایا هیچ خانواده ای رو بی آبرو ............... هیچ پدرومادری رو سرافکنده نکن
هم بیاد خواستگاری هم باهاش نحرفی

اخه یه اتفاقی افتاده که من یه مدت اصلا نمیتونم باهاش حرف بزنم

خانواده ها ازعلاقه ما خبر دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خاستگارو دارم خودشم خبر داره 😂😂😂😂

این اتفاق قبلا افتاده ولی خودش میگه من نمیخوام تو ایام کرونایی عقد کنیم میخوام عفدم بزرگ باسه

خاستگارو دارم خودشم خبر داره 😂😂😂😂 این اتفاق قبلا افتاده ولی خودش میگه من نمیخوام تو ایام کرونای ...

همش بهونس باور نکن این دوست پسرا شوهر نمیشن🤣

بزغاله ها وقتی ناراحتن صداشون بزغالود میشه  تو اگه بیل گیتس بودی باغچه خودتو بیل میگیتسیدی😏🖖
2738
همش بهونس باور نکن این دوست پسرا شوهر نمیشن🤣

گاهی اوقات به ذهنم میاد بعد میگم اگه منو نمیخواست به خانوادش و برادرم نمیگفت

عزیزن منم مشکل شمار رو داشتم و حلش کردم ..۴ ماهه با کسیم ک از خوبیش خیالم راحته ولی دلم نمیخواس بلاتکلیف باشم و از اون دسته دخترایی نبیتم ک فقط خوش بگذرونم بهش گفتم پسر عمم اوماه خاستگاری الکی ها خلاصه چت چت بعدش گفتم ازدواجم واست مهمه و وارد بحث شدم و گفتم همه حرفامو اونم گفت بم وقت بده فقط گفتم اهل دوستیای ۱ سال ۲ سال نیستم اونم گفتم کمتر از یه سال ...لااقل میدونم من بهش یه تایمی دادم حرفاتو بش بزن

گاهی اوقات به ذهنم میاد بعد میگم اگه منو نمیخواست به خانوادش و برادرم نمیگفت

از عقلت کمک بگیر نه فلبت. مواظب باش از چاله به چاه نیفتی  یکم بااین خواستگارت رفت و امد کن مقایسه کن ببین کدومشون ویژگیای مثبت بیشتری داره بعد انتخاب کن

بزغاله ها وقتی ناراحتن صداشون بزغالود میشه  تو اگه بیل گیتس بودی باغچه خودتو بیل میگیتسیدی😏🖖