2733
2734
عنوان

قرص کاهش اشتهای قوی و کاذب

7645 بازدید | 35 پست

بچه ها من خیلی در حال رژیمم بیشتر اوقات، غذامم خیلی کمه روزی دو ساعتم ورزش میکنم... مشکل اینه یهو ساعت ۶ و ۷ غروب گشنم میشه البته نهارم میوه اس اکثرا قبلا این مدلی نبودم‌.. حالا تحقیق کردم قرص اسلیم می خریدم ولی فایده نداشت... دنبال قرصیم اشتهامو خییلی خییلی کم بکنه😔😔ایرانیم باشه مهم نیست ولی اثر گذار باشه. چیزی میشناسید؟

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

تو نظر سنجی اسم دختر شرکت کنید سخته انتخاب واسم رای ها هم نزدیکن ب هم اینم لینک تاپیک

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4613367/نظر-سنجی-انتخاب-اسم?page=1

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘

بچه ها اگر قرصی میخورید که خوب بوده بگید

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی از خانوم ربیعی قرص گرفته

2731

یا خدا کسی نیستتتتت😔😔😔😔

عزیز من قرص گیاهیی سفارش دادم میخواستی عکسش بفرستم ؟خودم هنوز مصرف نکردم تنبلیم میاد ولی به نظرم جواب میده 

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍
عرب. من قرص گیاهیی سفارش دادم میخواستی عکسش بفرستم ؟خودم هنوز مصرف نکردم تنبلیم میاد ولی به نظرم جوا ...

اسمش چیه؟ وقتی نخوردی از کجا میدونی جواب بده 

خانم ربیعی کیه 

قرص لاغری میفروخت تو سایت.

من از تبلیغات بانو لاکچری گول خوردم . دریغ از کاهش اشتها

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
اسمش چیه؟ وقتی نخوردی از کجا میدونی جواب بده  

میخوایی مصرف کنم اگه بدردد خو ر بود بهت بگم مصرف کنی ؟آخه یکی.دو بار استفاده کردم قشنگ اشتهام کم شد بعد دیگه تنبلیم اومد مصرف کنم .هر جور راحتی 

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍
من از تبلیغات بانو لاکچری گول خوردم . دریغ از کاهش اشتها

نمیشناسم اونو.

میخوایی مصرف کنم اگه بدردد خو ر بود بهت بگم مصرف کنی ؟آخه یکی.دو بار استفاده کردم قشنگ اشتهام کم شد ...

چند خریدی عزیزم؟ از کجا خریدی؟ مسهله؟