2733
2734

برادر گلم ایا دلیل خاصی داره؟شاید یه جای کارتون ایراد داره

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببینین کجای رفتارتون اشتباهه اصلاح کنین

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

توی اجتماع!؟ مگه همه با شما دشمنی دارن!!؟

شاید شما زیاد حساس هستید 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2740
اینکه باهاشون مثل خودشون برخوردکنی.وهمینطور به ظاهر بهشون بی اعتنایی کن.چون آدم بی ادب کم عقله.

خب من نمیخوام مثل خودشون بشم هرچند اینقد توهین کردن منم گاها از روی اجبار جوابشونو میدم یعنی دست خودم نیست از بس توهین شنیدم

باید ابتدا بدونی بعضی از رفتار های خود ادم باعث توهین و تحقیر میشه ، بهتره سرسنگین رفتار کنی و مردانه تر عمل کنی یعنی دروغ نگی، نترسی از کسی، لازم نیست تمام نکات را به همه توضیح بدی، لازم نیست با همه ی هم سن و سالای خودت ک رفتار ناپسندانه دارن بگردی بلکه با افراد محجوبتر فهمیده تر بگرد ، و برای مادرت عنوان کن ک ارزش قاعل شدن ایشون ب شما در جمع و تنهایی باعث احترام جمع ب شما خواهد شد ضمن رعابت موار بالا 

2706