2737
2739

بللع تا دلت بخواد

بلع ما مریض زمیتع ای شدید داشتیم و شکررررخدا همه پیروز

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من الان خودم میترسم گلوم درد میکنه سردرد دارم. 😟😖

میشع بگید کالری روزانت چندتاس ؟

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

برادر  و مادر عروس خالم..تهران بودن..خوب شدن خداراشکر..داداشه که اصلا متوجه نشد که داشت..بعد که مادرشون گرفت اینا هم رفتن تست دادن معلوم شد..

یه آشنای دیگمون خانمی بودن دیابت داشتن..متأسفانه امروز تموم کردن...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2740
واقعا؟ یعنی کروناس؟ الان ازاتاق خواب زدم بیرون پذیرایی تشک انداختم. تاشوهرم نمیره توهم کرونازدم

نه بابا نترسید😂😂کرونا اینجوری نیست 

جه همسر فداکاری خدایا یکی ازینا نصیبمون کن😐😂

ن نترسید منم چن روز پیش گلو درد داشتم با سر درد شدید خوب شدم

نه بابا نترسید😂😂کرونا اینجوری نیست  جه همسر فداکاری خدایا یکی ازینا نصیبمون کن😐😂 ن نترسید ...

ایشالله ازمن بهتر شو خدا نصیبتون میکنه من خوب نیستم. ایشالله یه ازدواج خوب بزودی داشته باشید. 

چه خوب من فکرمیکردم الان کروناچون واقعاسردرده زیاده. شماچیکارکردین خوب شدین؟ یاهمینجوری؟ 

2706