2737
2739
عنوان

شوهراتون هنوز به پوششتون گیر میدن

1271 بازدید | 64 پست

۶ ساله ازدواج کردم بجه دارم شوهرم هنوز گیر میده که باید بیرون‌چادر سرکنی ۱ ماه سرنگردم هی پیجوندم که عادت کن رفت چادر نو خرید که بپوش پوشیدم‌ هی میگفت وای نمیدونی چقدر خوشحال شدم چادر سرگردی من دلم چادر نمبخواد با ارایش کاری نداره یا تو مهمونیا جادر سرنکنم چیزی نمیگه ولی کلا میکه چادر کنار نزار منم دیگه جادر نمیخوام خسته شدم درسته اولش اومد منو با چادر دید پسندید کلا دنبال دختر جادری بود ولی من الان خسته شدم از چادر

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

منم چادری بودم عروس شدم در اوردم خوشم نمیاد مامان اولاش گیر میداد الان نه دیگه بعد ده سال خواهرامم در اوردن 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

خب ملاکش خانم چادری بود دیگه که شما رو گرفت... باید از اول باهاش طی.... تی..... میکردی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم اول چادر بودم بعد بچه چادر کنار گذاشتم ولی محجبه هستم .ارایشم میکنم کمی.ولی گاه گاهی میگه تو هم خوب چادرو کنار گذاشتی

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟

من چادری بودم نامزد کردم دیگه نذاشت سر کنم الان8ساله!روز به روزم تیپ آزادتر میخواد😞

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
خب ملاکش خانم چادری بود دیگه که شما رو گرفت... باید از اول باهاش طی.... تی..... میکردی

خب والا هرکی اولش جادری بوده دراورده این هنوز گیر میده 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738
خب والا هرکی اولش جادری بوده دراورده این هنوز گیر میده 

وا... چه استدلالی داری😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
من چادری بودم نامزد کردم دیگه نذاشت سر کنم الان8ساله!روز به روزم تیپ آزادتر میخواد😞

خوش به حالت این گفتم‌ هرچی بگدره بهتر میشه ولی هتوز میکه چادر سر کن

شوهر من رو شلوار تنگ و ساپورت خیلی حساسه .

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟
وا... چه استدلالی داری😁

میگم یعنی شوهراشون گیر نداده بهشون این میره رو مخ ادم 

به نظرم مشکل ایشون نیست مشکل از شماست

اگه چادری نبودین میشد ی چیزی گفت

شمام اگه قصدتون این بود بعد از ازدواج چادر سر نکنید و اینهمه واستون مهم بود باید راجع بهش قاطع صحبت میکردین نه حالا

منم چادریم ولی خودم قبل از ازدواجم بودم الانم دوس دارم،شوهرمم میدونم راضی نیست سر نکنم چون یکی از دلایل مهمش واسه انتخاب من حجب و حیا بوده

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

آره امروز یه مانتو خریدم همش استرس دارم که چجوری نشونش بدم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

منم چادریم... همسرم و مامانش گفتن اگه نمیخوای.... میتونی چادرت رو کنار بذاری..... ولی خودم میخوام چادری باشم

2706