2733
2734
عنوان

فک کنم کرونا گرفتم😱😱😱😱😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برمیگرده دیگه؟ چند روز طول کشید تا حالتون بهتر شه

من 17 روز حس بویایی و چشایی نداشتم... بعد خودت تحریک کن حس بویاییت رو زنجبیل و دارچین زیاد بو کن... من هفته اول اذیت شدم لامصب هرروز یه جوری اذیت می‌کرد از خواب بیدار میشدم یه جور سوپرایزم می‌کرد سرفه هم اصلا نداشتم 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
الکی به خودتون استرس ندید داداش من تب شدید با لرز داشت با گلو درد  ولی رفت آزمایش داد فقط یه ...

عزیزم کرونا ولی لامصب کیتای اینا خرابه وگرنه دقیقا عین سرماخوردگی این مریضی کوفتی 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
2740

منم سه چهار روز حس بویایی و چشایی نداشتم بعد خدارو شکر برگشت

مهدی جان⁦❤️⁩هر روز برای آمدنت دعا میکنیم و برای نیامدنت کارهای زیادی...😔به امید روزی که همه ی پیامک های جهان این باشد:مهدی فاطمه آمد.😍
یه سوال یعنی حس بویای و اینا از بین میره

بله... حس بویایی و چشایی از بین میره.. تب و لرز بدن درد بعضیا از کمر به پایین مثل این فلجا میشن... اسهال استفراغ سردرد خیلی پیچیده است مریضیش

آها مرسی  ولی خدا رو شکر داداش من فقط تب داشت

خدا و شکر عزیزم... تب هم یکی از علائم ولی بقیه موردها هم باید باشه... بعضیا هم فقط حس بویایی و چشایی ندارن

بله... حس بویایی و چشایی از بین میره.. تب و لرز بدن درد بعضیا از کمر به پایین مثل این فلجا میشن... ا ...

منم بالرز شروع شددوسه روز سرفه خیلییی خفیف داشتم بعدکمر درد پادرد شدییییید تا ده روز حالت تهوع و دلپیچه هم دوهفته.نمیدونم چی بود انفلوانزا یا کرونا

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
منم بالرز شروع شددوسه روز سرفه خیلییی خفیف داشتم بعدکمر درد پادرد شدییییید تا ده روز حالت تهوع و دلپ ...

منم همینا بود تست دادم کرونا بود حس بویایی و چشایی هم نداشتم تا 17 روز 

2706