2733
2734
عنوان

فک کنم کرونا گرفتم😱😱😱😱😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 37 پست
منم همینا بود تست دادم کرونا بود حس بویایی و چشایی هم نداشتم تا 17 روز 

منم بویایی ندارم.وای ینی گرفتم خبر ندارم😑 اصلا ریه هام درگیرنشد. خداروشکر

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا و شکر عزیزم... تب هم یکی از علائم ولی بقیه موردها هم باید باشه... بعضیا هم فقط حس بویایی و چشایی ...

من تب نداشتم.فقط روز اول لرز

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
من تب نداشتم.فقط روز اول لرز

من روز اول فقط از کمر به پایین فلج بودم انگار یکم تب یکم سردرد از روز دوم بیحالی شدید حس بویایی و چشایی نداشتم واز روز سوم فقط اسهال یه هفته کامل اسهال شدید بعدم 17 روز حس بویایی و چشایی نداشتم ولی الان خوب شم خداروشکر 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
2731
من روز اول فقط از کمر به پایین فلج بودم انگار یکم تب یکم سردرد از روز دوم بیحالی شدید حس بویایی و چش ...

خداروشکر.من اصلا تب نداشتم اینش عجیبه.بیحالی شدیدم داشتم. فقط دراز بودم توجا.کسی ازم نگرفت تو دوروبریام

خداروشکر.من اصلا تب نداشتم اینش عجیبه.بیحالی شدیدم داشتم. فقط دراز بودم توجا.کسی ازم نگرفت تو دوروبر ...

من تب خیلی کم اونم روز اول... بیحالی شدید که فقط دوس داشتم بخوابم سرفه هم نداشتم اصلا... من دوربریام گرفتن 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
من تب خیلی کم اونم روز اول... بیحالی شدید که فقط دوس داشتم بخوابم سرفه هم نداشتم اصلا... من دوربریام ...

وای خدا کاش نگیرن پسرم دیروز واکسن زده 

وای خدا کاش نگیرن پسرم دیروز واکسن زده 

الهی عزیزم... ان شاء الله که چیزی نمیشه

2740