2733
2739

یه پسر خوش اخلاف و باحال و خارجی تور کرده بودم🤦😂

(پز دادم الان قابل توجه بعضیاتون😒😐) 

امروز بعد چندین روز عکسشو گذاشته پروفش😑🤦😂😂😂

شبیه دستگیره در توالته😐🤦😂😂😂😂😂

ای خدا اینم شانس مایه...! 

خدایا مرسی😐😂😂😂

(خاهش میکنم جنبه داشته باشین این تاپیک فان هست‌) 

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

عکسشو بذار

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عکسش😃

آخه اینجا خیلی بی کیفیت میشه عکس هیچیش معلوم نمیشه چون پروفشم بزرگ نمیشه

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2740
آخه اینجا خیلی بی کیفیت میشه عکس هیچیش معلوم نمیشه چون پروفشم بزرگ نمیشه

مهم خارجی بودنشه😂کلاس داره بیخیال قیافه😂

برای رسیدن ب خاسته هام یه صلوات میفرستین؟🙃😍🌹                         ❤دلتون شاد و لبتون خندون❤
شانس منم اینجوریه

واای خدایا این منم🤦😂😂😂

باااااع حالااااا تو عکسو دیدی

منم رفتم حضوری دیدم اصلا داشتم از حال میرفتم

رل نبودیما البته

هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمیخراشیم ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم💜
باااااع حالااااا تو عکسو دیدی منم رفتم حضوری دیدم اصلا داشتم از حال میرفتم رل نبودیما البته

وااااای😬😬😬🤦😂

اگر شبیه دستگیره در توالت پولداراس ک خوبه 

به اونجاش نرسیدم هنو🤔

احسنت بهت😍😂😂😂

2706