2737
2739

من

طبیعیه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
من طبیعیه

وای توروخدا راست میگی من قبل اقدام منظم بودم ولی 5ماهه اقدام میکنم دوماهه اول همونطوری بود ماه سوم چهارم هرماه 10روز تاخیر ماه 514روز تاخیر بعد پ ولی خونشم فرق داشت با همیشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای توروخدا راست میگی من قبل اقدام منظم بودم ولی 5ماهه اقدام میکنم دوماهه اول همونطوری بود ماه سوم چ ...

اره عزیزم نگران نباش

از خیلیا شنیدم میرن اقدام اینجور میشن

منم  دو‌ سه ماه اول مث قبل بودم ولی ماه آخر قبل باردار شدنم۵۰ روز نشدم

ماه بعدی باردار شدم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731
اره عزیزم نگران نباش از خیلیا شنیدم میرن اقدام اینجور میشن منم  دو‌ سه ماه اول مث قبل بودم ول ...

وای یعنی میشه منم این ماه باردار شم ایشالا خدا نینیتو حفظ کنه گلی خیلی خوشحالم کردی همش میگفتم نکنه تو 3ماه منو تنبلی گرفت😂

[QUOTE=143362470]من طبیعیه[/QUعزیزم میشه بگی چن ماه اقدام بودی بعد ماه قبل بارداریت چن روز تاخیر داش ...

من چهار ماه اقدام بودم پنجمین ماه باردار شدم تازه تنبلی تخمدان هم دارم

گفتم گلم ۵۰ روز تاخیر افتاد آخرشم آمپول زدم تا بشم

خونریزی هم یادم نیست فک کنم یکم زیادتر از قبلا بود

من چهار ماه اقدام بودم پنجمین ماه باردار شدم تازه تنبلی تخمدان هم دارم گفتم گلم ۵۰ روز تاخیر افتاد ...

من قبل اقدام همیشه منظم بودم خونریزیمم خوب بود فک نکنم تنبلی اینا داشتم فقط رفتم اقدام اینطوری شدم نگران بودم 

2738
وای یعنی میشه منم این ماه باردار شم ایشالا خدا نینیتو حفظ کنه گلی خیلی خوشحالم کردی همش میگفتم نکنه ...

ن بابا انشاله بشی نشیم ماه بعدی فقط بهش فکر نکن استرس خودش باعث ناباروری میشه

من نی نیم سقط شده عزیزم😔

ن بابا انشاله بشی نشیم ماه بعدی فقط بهش فکر نکن استرس خودش باعث ناباروری میشه من نی نیم سقط شده ...

عه آخخییی اشکال نداره عزیزدلم امیدت به خدا باشه حتما حکمتی بود که رفت شاید خدا میخواد یه بهترشو بهت بده اصلا غصه نخور خدابزرگه ایشالا زودی مامان میشی سالم صالح میشه بچت به راحتیم دنیاش میاری

من قبل اقدام همیشه منظم بودم خونریزیمم خوب بود فک نکنم تنبلی اینا داشتم فقط رفتم اقدام اینطوری شدم ن ...

طبیعیه تخمدان هات داره فعال میشه واسه اینه دکتر هم میگه طبیعیه تو‌ اقدام

عه آخخییی اشکال نداره عزیزدلم امیدت به خدا باشه حتما حکمتی بود که رفت شاید خدا میخواد یه بهترشو بهت ...

قربونت برم حتما همینطوره هررچی خدا بخواد

ولی خیلی غصه خوردم و‌میخورم شب و‌روز تو فکرمه اگه بود الان تو هفت ماه بودم😢😔 دلم آتیش میگیره