2737
2734
عنوان

آیت الکرسی

91 بازدید | 9 پست

دوستان هر که میخاد لایک کنه براش آیت الکرسی بخونم

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

برای من لطفا و خواهرم 

منم برای شما میخونم

حالا که امضامو خوندی میشه یه صلوات برای ازدواج خوب خواهرم بفرستین من سنم کمه اما نگرانم برای همه چیز و همه کس تورو خدا صلوات بفرستین خدا بهم آرامش بده,ان شاالله خدا بهتون سلامتی بده
برای من لطفا و خواهرم  منم برای شما میخونم

چشم عزیزم

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه برای من بخونی اسمم نگینه 

از خدا بخواه حاجتمو خیروصلاحم قرار بده و حاجت روام کنه 💚

الهی هرچی اتفاق خوبه واست رقم بخوره آمین❤

خدایابه امیدتو😍برای سلامتیُ ظهور امام عصر(عج)صلوات ⚘دوستان گلم: (ان شاءالله )درست هست لطفا توجه کنید⚘🙇‍
2731
میشه برای من بخونی اسمم نگینه  از خدا بخواه حاجتمو خیروصلاحم قرار بده و حاجت روام کنه 💚 الهی ...

چشم عزیزم حتما الهی بحق حضرت زهرا که حاجت روا بشی

واس منم بخون 😢

چشم عزیزم حتما

چشم عزیزم

فدات مرسی من خوندم برات

حالا که امضامو خوندی میشه یه صلوات برای ازدواج خوب خواهرم بفرستین من سنم کمه اما نگرانم برای همه چیز و همه کس تورو خدا صلوات بفرستین خدا بهم آرامش بده,ان شاالله خدا بهتون سلامتی بده
2738
فدات مرسی من خوندم برات

ممنون عزیزم

چشم عزیزم حتما الهی بحق حضرت زهرا که حاجت روا بشی

یازهرا 

خدا خیرت بده❤❤🌹حاجتت روا دوستم

خدایابه امیدتو😍برای سلامتیُ ظهور امام عصر(عج)صلوات ⚘دوستان گلم: (ان شاءالله )درست هست لطفا توجه کنید⚘🙇‍