2733
2739
عنوان

مامان بچه های نارس لطفا بیاین

2137 بازدید | 23 پست

پسر من 10 ماه و نیمشه تو 34 هفته با هفونت شدید ریه به دنیا اومد با وزن 2200 که 38 روز تو ان ای سیو بود بعد اونم تا 4 ماهگی دائم در رفت آمد بیمارستان بودیم به خاطر ریه اش الان شکر خدا حالش خوب شده و وزن 9 کیلو قدشم 77 اما مشکل من حرکتش اصلا نه سینه خیز میره نه چهار دست و پا می خوام راهنمایی کنیین چیکار کنم که زودتر لا اقل چهار دست و پا راه بره

عشقم من تجربه زیادی ندارم ولی دختر خالم ۳۵ هفته بود بدتیا اومد دکتر گفت کلا توقع نداشته باشید با بقبه بچه ها هماهنک باشن،،همه چیزشون دوماه حداقل دیرتر..

یادمه ۱.۵ سالگی راه افتاد

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

عزیزم لازم نیست کاری کنی خودش کم کم میره تازه خیلی از بچه ها کلا چهاردست و پا نمیرن یهو میوفتن سرپا بعدم خودت حساب کن بچه تو زودتر بدنیا اومده صبور باش درسته الان 10ماهشه ولی اگه وقت خودش دنیا میومد الان 8ماهش بود بچه من تو 10ناهگی چهاردست و پا رفتنو یاد گرفت عجله نداریم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پسر منم ۳۱ هفته بدنیا امد تو ۱۱ماهگی سینه خیز که نه حالت نشسته راه میرفت چهاردستو پاه هم نرفت ۱۷ماهگی راه رفت

طوطی و کلاغ هردو زیبا آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد...                                                                           پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی!      هرگز به خدا نگو چراااا؟
2742

عزیزم پسر منم هفته ۳۴ دنیا اومد

با وزن ۲۵۰۰ با تمام علائم بچه شما

کلا دو ماه از بچه های عادی دیرترن 

الان سیزده ماهشه ولی هنوز نمیتومه راه بره

نگران نباش با بچه های طبیعی مقایسه ش نکن 

البته این بچه ها خیلی باهوشن سخت نگیر 

بچه منم 32هفته دنیا اومد ریه تشکیل نشده بود. منم این دوران گذروندم. ببرش دکتر.بچه من 15ماهگی تازه نشست. 20ماهگی راه افتاد. بخاطر اینکه زود دنیا میان یسری اختلات حرکتی پیدا میکنن. من دخترم تحت نظر دکتر بغدادی. خوب خیلی سخت وقت میده. اول ی دکتر مغز و اعصاب ببر بعد ی دکتر ارتوپد کودکان ببر. ولی بچه منو ارتوپد بردم گف واسا 18ماهگی بیارش

2738
عزیزم پسر منم هفته ۳۴ دنیا اومد با وزن ۲۵۰۰ با تمام علائم بچه شما کلا دو ماه از بچه های عادی دیرتر ...

از لحاظ هوش که واقعا باهوشه حتی از همسن های خودش از لحاظ گفتاری و رفتاری جلو اما حرکتیش رو مخمه خودش برای وسایل میکشه ولی همین که به سینه میافته شروع میکنه گریه

پسر منم ۳۱ هفته بدنیا امد تو ۱۱ماهگی سینه خیز که نه حالت نشسته راه میرفت چهاردستو پاه هم نرفت ۱۷ماهگ ...

مال شما واقعا نارس بوده دیگه منم دختر خاله ام دخترش 30 هفته دنیا اومد اما سن پسر من کامل چهار دست و پا راه میرفت

مال شما واقعا نارس بوده دیگه منم دختر خاله ام دخترش 30 هفته دنیا اومد اما سن پسر من کامل چهار دست و ...

پسر من ۸۸۰گرم بود ۴۵روز بستری بود خداروشکر خوبه همه چیزش الانم ۲سال ۳ماهشه دیگه داره حرف میزنه

طوطی و کلاغ هردو زیبا آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد...                                                                           پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی!      هرگز به خدا نگو چراااا؟
عزیزم لازم نیست کاری کنی خودش کم کم میره تازه خیلی از بچه ها کلا چهاردست و پا نمیرن یهو میوفتن سرپا ...

برای عجله نیست من پسر اولمم اصلا چهار دست و پا نرفت اما سر همین سن پا گرفت البته نارس نبود اما گفتم شاید خانما تجربه بیشتری داشته باشن کمک کنن 

2706