2733
2734
عنوان

کیا بچهاشونا کهنه میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1881 بازدید | 127 پست
من بچه مریض دارم هفت ساله پوشک میکنم    

واااای الهی عزیزم شفا پیدا کنه... میشه بگی چه مریضی؟ 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کهنه میکنم ولی بنظرم سختمه ..جدا از سختیش پارچه کهنه و لاستیک و صابون و مصرف آب و..رو بخای حساب کنی همون پوشک بهتره نهایت از مارکای ارزونتر بگیر...

خیلی سخت است به کسی که آتش گرفته است توضیح بدهی که نباید بدود :)))) همه ی چیزهای از دست رفته یک روز برمیگردند اما درست وقتی که یاد میگیریم چطور بدون آن ها زندگی کنیم:)))
2731
ععزیزم مارک های ارزونتر بخر. البته ک همه گرون شدن. مثلا ب ب م میفته دونه ای تقریبا هزار. بی بی کی ...

اجی بی بی کینگ گرفتیم زیاد خوب نبود یکم ک خیس میشه پنبه های توش گوله گوله میشن 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
منم کهنه میکنم ولی بنظرم سختمه ..جدا از سختیش پارچه کهنه و لاستیک و صابون و مصرف آب و..رو بخای حساب ...

من برام راحته کهنه کردن ولی بچم حساسیت داره حتی محافظ کهنه هم میزارم ولی فایده نداره پاش زخم میشه دیگه کهنه نکردم

2740
اجی بی بی کینگ گرفتیم زیاد خوب نبود یکم ک خیس میشه پنبه های توش گوله گوله میشن 

مارکهای ارزون کیفیت جذبشون پایینه، نم میدن، تو خونه همون کهنه ببند چه اشکالی داره، زود به زود عوض کن و بشور بذار تو آفتاب خشک یشه، روش خواهر من، بعد وقت خواب شب پوشک خوب ببند، الانم که مهمونی نمیره کسی اگرم رفتی جایی پوشک بهداشتی کن. 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
مرسی فلج مغزی

واااای عزیزم 💋 چقدر سخت چه مادر قوی هستی شما ماشاءالله ان شاالله خدا پاداش خوبیاتو صبوریاتو میده مطمعن باش 

من کهنه میکنم دائم اصنم سخت نیس خیلیم ب صرفس و سالم 

من بچم حساسیت داره.. پاش زخم میشه از شما اینطوری نیس

من تا یک سال و هفت ماه مارک مولفیکس میبستم الان ک دو سال و یک ماهشه مای بیبی میبندم فقط یادمه ی بار پوشکش تمپم شد شوهرمم اداره بود منم نمیتونستم برم تو مسیرم فروشگاه نبود کهنه بستم دو بار تو ی ساعت ب فزش خونه نم پس داد دادیم شستن😐😐😐😐😐

من همون همسایتونم که همیشه از چشمی در شمارو میپاد مراقب باشین😁😁😁یه سریام هستن که به اون درجه از عرفان تو سایت رسیدن که خودشون،خودشونو میترکونن من از همونام😎😎😎تا الان چهار بار از سال نودو شیش به درجه ترکیدن نائل شدم😂😁😁😁
2706