2737
2734
عنوان

کیا بچهاشونا کهنه میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1881 بازدید | 127 پست
تشک پلاستیکی چیه؟؟

تشک تعویض پوشک

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مارک مای بی بی میگیرم از بدو تولدش تا حالا ک 4ماهشه ولی این سری رفتم گرفتم 12تادونش 23هزارتومن ا ...

اره الان خب خیلی گرون تر شدن مابسته ۲۸ تایی ۹۰ میگیریم برا ی هفتش کم تر.تازه فک کنم بازم باردارم😐

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀
2731
به کهنه حساسیت داره ن پوشک

بله فهمیدم 

گفتنم اگه نمیخواین کهنه استفاده کنین یه مارک خوب بگیرین تحقیق کنین کدوم مارکش برا بچه ضرر نداره ودرصد شیمیایش پایینتره ..اینجوری خیالتون هم راحته 

اخه یه مشاوره میگفت بیشتر بچه های الان تو اینده دچار نازایی های سختی میشن به خاطر استفاده از پوشک و پودر بچه و...غذاها هم که بیشترشون دیگه اون غذای قبلی نیستن

میگفت ما که برامون استفاده نکرده بودن به سختی حامله شدیم اینا که دیگه هر روز چند بار پوشک 

براش دستشویی قصری بخر

چی؟!

من همون همسایتونم که همیشه از چشمی در شمارو میپاد مراقب باشین😁😁😁یه سریام هستن که به اون درجه از عرفان تو سایت رسیدن که خودشون،خودشونو میترکونن من از همونام😎😎😎تا الان چهار بار از سال نودو شیش به درجه ترکیدن نائل شدم😂😁😁😁
براش دستشویی قصری بخر

از فضای دسشویی میترسه

من همون همسایتونم که همیشه از چشمی در شمارو میپاد مراقب باشین😁😁😁یه سریام هستن که به اون درجه از عرفان تو سایت رسیدن که خودشون،خودشونو میترکونن من از همونام😎😎😎تا الان چهار بار از سال نودو شیش به درجه ترکیدن نائل شدم😂😁😁😁
از فضای دسشویی میترسه

براش دستشویی قصری بخر تو پلاسکو فروشی ها هست بزار تو اون جیش و پی پی کنه بزار تو حموم بعد کم کم تشویقش کن ببر بزارش تو دستشویی بعد عادت بده رو سنگ توالت 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2740