2733
2734
عنوان

بلند بودن قد جنین در سونو انومالی

8469 بازدید | 52 پست

دوستان من ۱۸هفته رفتم سونوگرافی گفتن قد جنین ۲۳ سانت ولی نرمال باید ۱۵یا ۱۶ سانت باشه دکترم گفت طبیعی به شوخی گفت درازه ولی من نگرانم کسی بوده بهش گفتن قد نی نی بلنده و بعد نرمال شده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم ۱۸ هفتگی رفتم سونو قدش ۲۱ سانت بود که بدندتر از حد معموله درصورتیکه وزنش ۲۱۶ گرمه و کمه باید ۲۳۷ گرم باشه . نمی دونم این چه بچه ایه😁

هر نفسی كه فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمتی شکری واجب.
منم ۱۸ هفتگی رفتم سونو قدش ۲۱ سانت بود که بدندتر از حد معموله درصورتیکه وزنش ۲۱۶ گرمه و کمه باید ۲۳۷ ...

من هنوز دوباره نرفتم سونو همش استرس دارم ایشالا سالم باشن نی نی هامون مال من وزنش۲۳۲گرم بود هفته بعد میرم سونو 😍

شما دکتر سونوگرافی و دکتر زنان خودت چی گفتن ؟گفتن طبیعیه ؟مشکلی نداره ؟

دکتر سونوگرافی هیچی نگفت و توی برگه سونو قد رو زده در محدوده ی نرمال ولی من خودم تو نت قد جنین توی ۱۸ هفتگی رو دیدم فهمیدم قد بچه ی من خیلی بلندتره. دکتر زنان هم هنوز نرفتم سونومو نشون بدم انشالله بعد از تعطیلات می رم و ازش می پرسم

هر نفسی كه فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمتی شکری واجب.
من هنوز دوباره نرفتم سونو همش استرس دارم ایشالا سالم باشن نی نی هامون مال من وزنش۲۳۲گرم بود هفت ...

وزن بچه شما خوبه که هم قد و هم وزن خوبه ماشاالله درشته

ولی بچه من فقط قد داره و زنش کمه نمی دونم چرا تغذیم هم خیلی خوبه نمی دونم چرا کم وزن گرفته

2706