2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=143255409]اول برو دکتر آز هورمونی بده تیرویید و کم خونی مخصوصا من اول رفتم از و سونو حتی شوهرمم فرستادم آز اس ...[/QUOTE این کارا چقدر طول کشید؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💐
2731

یهویی، چون مشکل داشتم. چند ماه پشت سر هم اقدام کردم که دیدم باردار شدم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
یهویی، چون مشکل داشتم. چند ماه پشت سر هم اقدام کردم که دیدم باردار شدم

تبریک میگم بهتون انشاءالله نی نیت به سلامتی بیاد بغلت   اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💐
تبریک میگم بهتون انشاءالله نی نیت به سلامتی بیاد بغلت    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عج ...

قربونت عزیزم😍😍😍انشالله روزی خودت به زودی😘😍

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
[QUOTE=143255409]اول برو دکتر آز هورمونی بده تیرویید و کم خونی مخصوصا من اول رفتم از و سونو حتی شوهر ...

ازمای‌ش دادانش و سونو خودمو و شوهرم تو یک روز ولی جواباشون طول میکشه حدود 10 روز شد فکر کنم جواب ازمایش خون و اسپرم یکم طول میکشه

آنچه میدانم،آنچه را که میخواهم،نابود میکند
2740