2733
2734

سلام مامانا

این مانوعده برای بچه های بالای یکساله 

چون ممکنه به یکسری مواد حساسیت داشته باشن بچه های کوچیکتر. و همینطور که از اسمش پیداست میانوعده است یعنی بین وعده های اصلی غذاست. پس جایکزین غذای اصلی نمیشه 

فرنی و درست کنید هر جور که دوست دارید . من با شیرخشک درست میکنم

پستی که میزارم واسه استارتره اگه مخالفی به خودت مربوطه منو ریپلای نکن 👊

یه لیوان اب. دو قاشق ارد برنج یه قاشق شکر میذاریم حدود 15 دقیقه بپزه و غلیظ بشه. بعد میذاریم حدود 10 دقیقه خنک بشه. بعدش دو قاشق شیرخشک بهش اضافه میکنیم و حسابی هم میزنیم. من اینو روزانه درست میکنم و در روز سه تا پیاله به بچم میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا چکار کنیم که مقوی بشه؟ یه قاشق پودر نارگیل . یه قاشق سرلاک . یه قاشق شیره انگور یا خرما. اینا رو قاطی میکنیم میدیم نی نی نوش جون کنه

بچه ها یادتون باشه اگه بعد از اینکه نی نی صبحانه و  ناهار و شامش و خورد بعد از نیم ساعت این معجون و بدید بخوره حسابی وزن میگیره 

بعد از غذا اگر این و نداشتید بهش کشمش و مویز بدید یا سرلاک و موز بدید

2731

من درست میکنم منتها بدون شکر

و یک پیمانه شیر خشک اضافه میکنم

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…

و اینکه یادتون باشه دو ساعت قبل از وعده اصلی به بچه هیچی ندید که گرسنه باشه و قشنگ غذا شو میل کنه

بجای اب خالی اب و شیره بدید نی نی بخوره 

اینا واسه بچه های کم وزن خیلی عالیه 

2740

ممنون ،خدا نی نی گلت رو واست حفظ کنه

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!