2737
2734
عنوان

آمپولHcg

1334 بازدید | 325 پست

سلام کیا کلومیفن خوردن و آمپول اچ سی جی زدن وباردار شدن؟من این ماه از 5پریودم روزی۲تا کلومیفن خوردم بعدازظهر هم می‌خوام برم آمپول اچ سی جی بزنم یدونه دیگه هم فردا میرم تزریق کنم.بعدتزریق آمپول چندساعت بعدش تخمک آزاد میشه که اقدام کنم؟کسی تجربه دوقلو زایی با این داروها داشته؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
۲۴ ساعت بعد امپول رابطه داشته باشین .اون موقع ازاد میشه

یعنی فرداشب اقدام کنم؟امشب اقدام نکنم؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای چی این آمپول را میزنید ؟ مشکلتون چیه؟

تنبلی تخمدان دارم دکترم داروها رو داده تا تخمک آزاد بشه

یه بار امشب ۲۴ ساعت از امپول اول وقتی گذشت رابطه داشته باشین . یه بار هم فردا شب .  فردا میتو ...

امروز۱۳سیکلمه دکترم گفت 13و14سیکلت امپول بزن شب۱۴و۱۵و۱۶پریود اقدام کن می‌خوام بدونم دقیق چه ساعتایی اقدام کنم که جواب بده؟

آره عزیزم دکتررفتم

۲۴ ساعت بعد امپول و تا ۲۴ ساعت بعدش وقت داری تا رابطه داشته باشی.

باز هر چی دکترت گفته اونو اجرا کن .

من که اکثرن شنیدم رو ۱۲ پریودی امپول رو میزنن و روز بعدش رابطه برقرار میکنن.

2738
۲۴ ساعت بعد امپول و تا ۲۴ ساعت بعدش وقت داری تا رابطه داشته باشی. باز هر چی دکترت گفته اونو اجرا کن ...

دکترم گفت شب۱۴و۱۵و۱۶پریود اقدام کن 13و14هم آمپول بزنم.پس امروز که آمپول بزنم فرداشب اقدام کنم میشه۲4ساعت.راستی فقط شب اقدام کنم؟مثلا صبحم تاثیر داره رو باروری؟

دکترم گفت شب۱۴و۱۵و۱۶پریود اقدام کن 13و14هم آمپول بزنم.پس امروز که آمپول بزنم فرداشب اقدام کنم میشه۲4 ...

اره فرق نداره ولی مثلا اگه ساعت ۹ شب ۲۴ ساعت از امپول گذشت تا ۹ صبح وقت داری که رابطه داشته باشی. تا اون موقع هر وقت خواستی.

اره فرق نداره ولی مثلا اگه ساعت ۹ شب ۲۴ ساعت از امپول گذشت تا ۹ صبح وقت داری که رابطه داشته باشی. تا ...

نیم ساعت دیگه میرم آمپول بزنم فرداشب ساعت سرهمین موقع که آمپول زدم اقدام کنم؟یدونه آمپول دیگه رو فردا صبح میزنم بعد اون ساعت چند خوبه اقدام کنم؟

تو اون تایمی که برای نزدیکی فرصت دارید فرقی تو ساعات و شب و روز نیست.هر موقع سرحالید و پر انرژی

ممنون عزیزم 😘 یه نیم ساعت دیگه می‌خوام برم آمپول بزنم

نیم ساعت دیگه میرم آمپول بزنم فرداشب ساعت سرهمین موقع که آمپول زدم اقدام کنم؟یدونه آمپول دیگه رو فرد ...

اره از ۸ :۳۰ به بعد یه بار اقدام کن .

بعدش که صبح اون یکی رو میزنی فرداش صب تا شب وقت داری .

دوباره اقدام کن . اگه تونستی از صب تا شبش دوبار اینا رابطه داشته باشین.

2706