2737
2734
عنوان

بيمه

56 بازدید | 16 پست

سلام خانوما بعداز پنج سال ديگه نميشه بيمه بيكاري گرفت 

من چندسال سابقه ي بيمه دارم حالا بابچه هام ديگه نميتونم برم سركار 

يكي ازدوستام آشنا داره تو بيمه بعدازدوسال براش گرفتن

اللهم عجل لولیک الفرج ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برید مرکزی ک مربوط ب بیمه تونه اونجا بگید انشالله ک تعلق میگیره

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
2728
يعني مسخره م نميكنه بگه بعدازپنج سال اومدي

حق تمسخر ندارن نشستن ک جواب خلق الله رو بدن... بگید الان نیاز دارم ب استفاده از بیمه بیکاریم

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
2740
نميدونستم كه  الان يكبو ميشناسم اون آشنا داره براش درست كرده ولي شهرستانن

ب نظرم بسپرید آشناشون شاید بتونه تو شهرتون هم یه توصیه ایی آشنایی چیزی پیدا کنه 

اره راست ميگين برم بلكه خداكمك كنه بدن

انشالله ک تعلق بگیره گره کارتون باز شه 

ب قولی سنگ مفت گنجشک مفت امتحان کنید خدا بزرگه

ب نظرم بسپرید آشناشون شاید بتونه تو شهرتون هم یه توصیه ایی آشنایی چیزی پیدا کنه 

گفته ولي ميگه من تو شهرشما آشنا ندارم و چون غيرقانوني انجام داده نميتونه اعتماد كنه

اللهم عجل لولیک الفرج ...