2737
2734
عنوان

صلوات

36 بازدید | 3 پست

دوستان بیاین براتون صلوات بفرستم

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

عزیزم میشه برای حاجت منم یدونه صلوات بفرستی اگه دوست داشتی حاجتم اینه که به خدا رشته ای که دوست دارم بهم ببخشه و منو بهش برسونه و بتونم توش پیشرفت کنم و موفق بشم 🙏🏻🙏🏻💖💖🌷🌷امیدوارم هرچی از خدا میخوای بهت بده عزیزم امیدوارم حاجت روا بشی 

خدایا ته نشین شد آرزوهایم ، کمی هم بزن زندگی ام را :)💙        دوست عزیزم حالا که امضامو دیدی میشه لطفا برام دعا کنی به خواسته قلبم برسم🧡😔خیلی  لطف میکنی 
عزیزم میشه برای حاجت منم یدونه صلوات بفرستی اگه دوست داشتی حاجتم اینه که به خدا رشته ای که دوست دارم ...

چشم الهی که بحق حضرت زهرا حاجت بگیری

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چشم الهی که بحق حضرت زهرا حاجت بگیری

ممنون عزیزم الهی شمام حاجتت روا بشه

خدایا ته نشین شد آرزوهایم ، کمی هم بزن زندگی ام را :)💙        دوست عزیزم حالا که امضامو دیدی میشه لطفا برام دعا کنی به خواسته قلبم برسم🧡😔خیلی  لطف میکنی 
2728