2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقد ضعیفی

همین کاراتو میکنی شوهرت میخواد طلاقت بده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

خب معلومه دوستش داری .چرارابطت رو درست نمیکنی!

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 

ینی هر کی میخوادطلاق بگیره بره خودکشی کنه بعدش یا قبلش.. 

عزیزم زندگی جریان داره.... مشاوره برید... الان ذهنت خسته اس..... هر سختی ی اسونی داره.. مطمئن باش... با خودکشی چیزی حل نمیشه جز اینکه خانواده تو ی عمر داغدار کنی... ب خودت بیااا... 

من و‌شوهرم عاشق همیم ولی تو زندگیمون همش بد میاریم 

اگه جفتتون عاشقین جدا نشین ... بمونین زندگیتون رو باهم بهتر کنین 

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 

قک کردی همش مردن هست مغزت از کار میفته کبدت خراب میشه معده ات نابود میشه یه متر شیلنگ میکنن تو دماغت حالتو جا میارن فک کردی فوری میمیری؟

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99