2752
2734
مالی هس ولی زندگیمون جوری شده هر روز باید منتظر یه اتفاق بد باشیم 

دیوونه این که راه چاره داره کار شوهرت چیه؟ 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیوونه این که راه چاره داره کار شوهرت چیه؟ 

کارخونه حوله دارن ولی این مشکلات مالی ولمون نمیکنه چند ماه پیش ما تصادف کردیم شوهرم بیشتر آسیب دید دوتاپاهاش شکست الان پاش خوب نمیشه هرچی داشتیم خرج دکتر کردیم 😢😢😢😢😢

کارخونه حوله دارن ولی این مشکلات مالی ولمون نمیکنه چند ماه پیش ما تصادف کردیم شوهرم بیشتر آسیب دید د ...

خودش کار خونه حوله داره؟ ورشکست شده؟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2731
اره با برادرش نههه ورشکست نشدن فقط هرچی از اونجا میاد  خرج دوا دکترمون میشه😔😔😔

خدا ان شا الله مشکلتونو حل کنه عزیزم. مشکل مالی باز قابل حله من فکر کردم شوهرت اذیتت میکنه.درست میشه عزیزم یه چیزی نذر کن واسه خوب شدنش یه خروسی چیزی هم بکش بلا از سرتون رفع بشه.