2737
2739
عنوان

چجوری ب شوهرم بگم؟

1775 بازدید | 124 پست

سعی میکنم مختصر بگم بچه ها من ۷ ساله ک ازدواج کردم و خانواده پدریم با ازدواجم مخالف بودن تو عقدم دعوا راه انداختن از اونروز شوهرم نذاشت باهاشون رفتو آمد کنم 

😍سلامتی فندقم صلواااات😍

خب

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تواین چند سال منو دیدن اما بجز یکی از عمه هام هیچکدوم محلم نزاشتن مامانم هم چند سال باهاشون قطع رابطه بود الان آشتی کرده با اونا

😍سلامتی فندقم صلواااات😍

۷ سال زیاده. دلت براشون تنگ نشده.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2738

حالا دیروز مامانم میگه مادربزرگت سراغتو میگیره چون باردارم گفتم نمیخام سراغمو بگیره هفت سال نگفتن نوه مون مرده یا زنده حالا سراغ میگیرن؟

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
۷ سال زیاده. دلت براشون تنگ نشده.

اشتباه متوجه شدم. خانواده پدری مههم نیست.😂

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
من جات بودم تحت هیچ شرایطی اجازه نمیدادم شوهرم تو روابط خانوادگیم دخالت کنه

وقتی ارامشت کنار شوهرت باشه اجازه میدی..

همه جا گفته شده شوهر مقدمه بر پدرو مادر

برا پدر و مادر فقط احترام

من جات بودم تحت هیچ شرایطی اجازه نمیدادم شوهرم تو روابط خانوادگیم دخالت کنه

چون آبرومو بردن نذاستن بابام عقد بگیره نذاشتن برا شوهرم حلقه بخره

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
2706