2737
2734
عنوان

بارداری با ازمایش منفی

125 بازدید | 9 پست

بچه ها من ازمایش خونم منفی بود 

ولی پریود نشدم باز 

الان 10 روز گذشته دیشب بی بی گذاشتم منفی شد

بازم ممکنه باردار باشم؟ 

برم دوباره ازمایش خون بدم؟ 

استاتر انشالله حاجت روا بشیhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/4591792/تایپک-سیل-صلوات-هدیه-به-امام-رضا-تا-روز-میلادش-حاجت-درا-بیاید-انشالله-همه-دست-پر?postId=142887978

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

آره..اگه خدا بخاد همه چی ممکنه..

جاریم پریود نشد

بی بی چک گذاشت منفی بود

آز داد منفی

آمپول زد،بازم پریود نشد

زعفران خورد نشد.....

کار خدا...

الان گل دخترش آخر این ماه یه سالش میشه

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک نکنم..میخوای باز صبرکن..شاید کیستی چیزی داری

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2728

من از دادم منفی شد بی بیچک منفی...زعفرون شوید امپدل پروژسترون هیچ کدوم اثر نکرد ...رفتم سونو نی نی مو دیدن ...

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
من از دادم منفی شد بی بیچک منفی...زعفرون شوید امپدل پروژسترون هیچ کدوم اثر نکرد ...رفتم سونو نی نی م ...

وای با این وضع ک ادم حتما باید بره سونو پس تا بفهمه 

اخه اصلا حالت پریود ندارم 

ی وقتایی یکی دو تا لکه خون میبینم 

وای با این وضع ک ادم حتما باید بره سونو پس تا بفهمه  اخه اصلا حالت پریود ندارم  ی وقتایی ...

تامیکا قبلم بخون ببین چ حالی داشتم

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
2738