2737
2734
عنوان

ویترای

143 بازدید | 8 پست

ببخشید من تازه واردم هی زود به زود تایپیک میزنم دیگه😅

کسی هست ویترای بلد باشه؟ من فعلا در سطح مقدماتی ویترای هستم بعد رنگم حباب داره چیکار کنم. به مارک رنگ اصلا ربطی نداره درسته؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من خیلی دوس دارم ولی بلد نیستم

سخته؟

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731

آره آرامش بخشه. ببخشید شما نمیدونین چه راهکارهایی هست برای حباب؟ البته به غیر از ضربه زدن روی حباب و کشیدن اون به سمت کناره ها. این کارها رو استادم بهم گفت انجام بدم موقع حباب زدن انجام دادم فایده ای نداشت😭

2740