2737
2739

چرا بچم دمر نمیشه 5 ماه و 10 روزشه اصلا تلاشیم نمیکنه نکنه مشکلی داره زبونم لال

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مشکلی نداره عزیزم گفتم بعضی بچه ها دیر راهدمیفتن از مرکز بهداشت برا قد وزن میبری بگو چکابش کنن

یه دختر شاد و پرانرژی مثبتتتتتتت شاعر نویسنده کتاب (در دست چاپ ) ومجری برنامه های کشوری فعال محیط زیست و حامی حیوانات فمنیسم وحامی حقوق زنان دانشجو عاشق مطالعه دیونه تاپیک انرژی مثبت پست منفی نذارید برام لطفا ..
2728
دمر چیه

رو شکم نمیفته

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
2740

نگران نباش همه بچه ها قرار نیست همه کار بکنن

بچه دختر خاله م اصلا سینه خیز نرفت مشکلی هم نداره 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
پسر منم این جوری بود, کلا همه چیزش دو ماه عقب تر بود

واقعا ...چند ماهگی برگشت ؟

نگران مباش عزیزم بچه ها فعالیت وتحرکشون باهم فرق میکنه بابچه های دیگه مقایسه نکن

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
ن بابا تنبله رابطه نگاهی داره؟ میخنده؟ میشناستون؟ دستو پاوگردنشو کامل تکون میده؟

اینارو داره فقط گردنش یکم ..البته کامل اینور اونورو نگاه میکنه ..

2706