2733
2734
سلام
اگه کسی بوده بگه بعد چه کار کرده؟ نینیشو گذاشتن تو دستگاه یا نه؟ آخه شنیدم میگن نارسه؟ میترسم نینین زود بیاد یهو...؟!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم هفته 33 هستم و این سوال تو ذهن منم مطرحه
آدرس سایت فروشگاه گل اندام : http://golandam.net/ فروش انواع لباس خواب و لباس زیر برندهای معروف و اصل ترکیه : NBB / YENIINCHI / X-LAYDY / BELLADONNA . آدرس کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18606
2738
دوست من هفته 34 زایمان کرد و بچه اش سالم بود. اما خیلی خیلی ریز بود. مامانش خیلی براش زحمت کشید

جوری که یه سالگی از هم سن و سالاش درشت تر یود
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
غزال جان
من 36 هفته زایمان اورژانسی داشتم به خاطر کانترکشن زیاد که باعث افت ضربان قلب جنین میشد.ولی از هفته 31،با دستور پزشک هفته ای 2 میلی گرم دگزامتازون تزریق میکردم که باعث شد تا در زایمان بچه دچار مشکل تنفسی نشه.
شما هم اگر مشکلی دارین باید دایم تحت نظر پزشک باشید.
من هفته 35 زایمان کردم بخطر دگزامتازونایی که زده بودم ریه های بچه ام رسیده بود اما خیلی ریز بود با وزن 1800 دنیا اومد به خاطر ضعف شدید 10 روز تو ان آی سی یو بود همش قندش میومد پایین.بچه ریز خیلی مراقبت میخواد خیلیییییییییییی
سلام عزیزم
دخمل من هفته 32 به دنیا اومد.. 15 روز تو دستگاه موند و بعد هم مرخص شد.. خیلی سخته نگهداری از بچه نارس .. دختر من 2020 گرم وزنش بود . قبل تولدش من یک هفته بستری شدم و کورتون بهم تزریق شد برای تکمیل ریه نی نی .

چرا فکر میکنی نی نی زود بدنیا میاد ؟
ایشالله که سر وقت بیاد که دل مامان و باباش و شاد کنه .

تو ان ای سی یو بچه هایی هم بودن که هفته 29 و 30 بدنیا اومده بودن و وزنشون 900 و 1300 گرم بود و اولی بعد 50 روز و دومی بعد یک ماه مرخص شدن .
الان هم تا جایی که من ازشون خبر دارم سالم و سرحالن .

2706