2733
2739
عنوان

خواهش میکنم😭😭 اونایی که کرونا گرفتن و خوب شدن...

| مشاهده متن کامل بحث + 2328 بازدید | 93 پست
برای بابای منم دعا کن امروز مثبت شده خیلییی هم رعایت میکرد اصلا ماسک در نمیاورد همش هم ضدعفونی و شست ...

خدا شفاشون بده عزیزم 🌷براشون ایه الکرسی میخونم

ان شا ءالله زوده زود خوب شن  🌷

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
خدا شفاشون بده عزیزم 🌷براشون ایه الکرسی میخونم ان شا ءالله زوده زود خوب شن  🌷

مرسی مهربون

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی مهربون

🌷❤

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
ممنونم حتما توصیه هاتونو انجام میدم دوسته خوبم❤ جاریتون خوب شده کامل؟ لمس بود ینی؟ منم خیلی تحت فشار ...

الهی عزیز دلم انشاءالله مادرتون زود سرپا شن دعای مشلول بخون حتما انشاءالله زود پاشون خوب شه😔    

2728
سلام عزیزم براشون حمد میخونم  راستش اگر براشون ضرر نداره  و چیزیشون نمیشه چای اویشنم انگا ...

ممنونم عزیزم🙏🙏🙏 خداروشکر خیلی بهترن😊

انشالله سلامت باشید🌹🌹🌹

بابای من گرف شدید هم بود بیمارستان هم بستری شد ولی خداروشکر الآن خوبه اومده خونه تا دوهفته نباید نزد ...

وای خداروشکر که خوب شدن..عزیزم میشه بگی چ جوری تست گرفتن؟؟؟منظورم همون وسیله دراز هستش ک وارد بینی میشه؟

تاریخ9\9\99 شوهرم دیگه عصبانی نمیشه وباهام خیلی مهربوون واروم حرف میزنه😍😍😍😍ماهمه ی بدهی هامونودادیم مشکل مالی اصلا نداریم😍😍کنارشوهرم وبچه هام بهترین روزهارو میگذرونیم😍😍😍پدرومادرم وخواهربرادرم کنارهم شادوهروز بهترازدیروز😍😍😍😍😍زمینی که میخواستیم روخریدییییم😍😍زندگیمون بهترازدیروز😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررت بخاطر همه نعمت هات شکرررررر🙏🙏🙏🙏🙏
2738
من همین الان مثبت شد اومدم خونه داغونم بویایی ندارم سرفه.بدن درد شدید و پوزش اسهال

اولین چیز آرامش و نداشتن استرس هستش، داروهاتونو که مصرف کنید خوب میشید انشالله🌹

برای بابای منم دعا کن امروز مثبت شده خیلییی هم رعایت میکرد اصلا ماسک در نمیاورد همش هم ضدعفونی و شست ...

انشالله خوب میشن🤲 برادر منم دقیقا خیلیییی رعایت میکرد، ما میگیم احتمالاً از طریق چشم مبتلا شدن، چون سرکار اصلاً ماسکشو در نمی اورد، حتی برای خرید و...ماسک دائم داشت.

انشالله که برای  پدر شماهم خفیف باشه و هر چه زودتر خوب بشن🤲 دمنوشایی که بچه ها نوشتن حتما مصرف کنن.

من همین الان مثبت شد اومدم خونه داغونم بویایی ندارم سرفه.بدن درد شدید و پوزش اسهال

دیگه همه گیر شده عزیزم .انشالله زود خوب میشی 

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

منم مث شمام قشنگیش اینه که من از فامیل لعنت شده شوهرم گرفتم و خودم ۵ماهه تو خونه زندانیم 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
ممنونم حتما توصیه هاتونو انجام میدم دوسته خوبم❤ جاریتون خوب شده کامل؟ لمس بود ینی؟ منم خیلی تحت فشار ...

خواهش میکنم🙏

خیلی بهترن، البته بستگی به وسعت بیماری و...داره، انشالله مادر شما کامل و مثل قبل خوب میشن🌹

در مورد شربتی که گفتم تو روخدا با پزشکش مشورت کنید، شرایط مادرتون فرق داره   خدای نکرده ضرری نداشته باشه من شرمنده بشم🙈

یه وقتایی تنها کاری که ازدست آدم بر میاد، قبول کردن شرایط هستش، و کنار اومدن با اتفاقی که افتاده، اینجوری تحمل سختی راحتتره.

امیدت بخدا باشه😍

2706