2737
2739

اثر که داره ولی آب میان بافتی خیلی جمع میکنه 

من دختر خواهر شوهرم‌میخورد همه دستش خشک شده بود 

به نظر من ادم یه رژیم‌اصولی بگیره خیلی بهتر از این داروها هست 

البته ممکنه‌متخصص تغذیه هم دارو بده 

اثر که داره ولی آب میان بافتی خیلی جمع میکنه  من دختر خواهر شوهرم‌میخورد همه دستش خشک شده بود& ...

شکمو ام واسه اینکه اشتهام کمتر شه میخام قرص بگیرم ولی نمیدونم اثر،داره یانه

نگو باید برید از عشق💏 نه میتونم؛نه میتونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم قرص این چیزا خیلی عوارض داره سعی کن یه رژیم اصولی بگیری که خسته کننده نباشه که جا بزنی. من رژیم آویسا گرفتم ماه پیش شیش کیلو کم کردم الانم تازه دوره دومم رو خریدم که ایشالا 6 کیلو دیگه کم کنم 

با همون غذا هایی که همیشه میخوردم بود هیچی حذف نشد حتی توش بستنی و کیک داشت هههه تازه تضمینی بود کم نمیکردی هزینه رو پس میدادن 

خواستی شمارشو برات میفرستم

سلامبچهامن دارمگلوریا میخورم گلوریا در سفید و.در بنفش خریدم اما در بنفش اثر نداشت در سفیدشو خریدم اللن ساعت سه صبح هست خابم نمیبره توی شکمم انگاری میجوشه ی چیزی قل قل میکنه اما توی روزعالیم انرژی دارم و خوبم توی سایت گلوریاهم زدم.بارکد شو اصل بود

من از فروشگاه اینترنتی سه دوره قرص لاغری خریدم خوردم اینقدر خوب جواب گرفتم ازش دیگه هم برنگشت هیکلم همونطور مونده دیگه تغییری نکردش هیچ عوارضی هم برام نداشت.حالا اگر دوست داری لاغر بشی شماره شرکتو میذارم برات زنگ بزن بخر.

09120132883

02186081142

2738

سلام عزیزم اگر میخوای واقعا لاغر بشی و به وزن مناسب برسی برو پیش کارشناس تغذیه چون منم همه راه هارو رفتم هیچی جواب نداده هیچ قرصی خوب نیست. جز یه برنامه غذایی خوب با ورزش منظمو وخوب هیچی لاغر نمی کنه من خودم پیش خانم سحر معصوم رفتم تا الان که کارشون فوق العاده بود بینظیرن این دکتر پیشنهاد میکنم بری پیششون پشیمون نمیشی من 80 درصد تا الان جواب گرفتم و راضیم

وای مکمل ها به خصوص مکمل لاغری رو فقط از داروخونه تهیه کنید جاهای دیگه ممکنه اصل نباشه . من معمولا از این داروخونه اینترنتی میخرم 

https://www.daroukhane24.com/fa/product/cat/پروتئین-و-فیتنس/109-مکمل-لاغری-و-کاهش-وزن.html

سلام عزیزم من قرص لاغری چندساله دارم مصرف میکنم راضی ام وزنم کم شده بود 

ولی باردار شدم نخوردم 

الان دوباره دارم مصرف میکنم 

از پیج اینستاگرام @lagharr_sho0 سفارش دادم 

خواستید سفارش بدید عزیزم 

2706