2752
2734

سلام بچه ها من ۲ ساله تقریبا اقدام کردم این ماه عمس رنگی گرفتم گفت رحم تک شاخ داری با یک لوله خودمم ذخیره ام پایینه و تخمدانم داره کپچیک میشه دکتر گفت همین ماه بیا آی یو  آی چون مثل اینکه آی وی اف رو‌ موردای ذخیره پایین جواب نمیده 😔 کسی چیزی میدونه مثل من بوده باشه 

سلام عزیرم منم مشکل تنبلی تخمدان دارم یه دختر ۷ ساله هم دادم ۲ ساله اقدام کردم ناموفق بوده .تا حالا سه بار آی یو آی کردم به نظرم کار بیخودیه مثل همون نزدیکی معمولیه .به نظر من که قبل آی یو آی با یه متخصص دیگه مشورت کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیرم منم مشکل تنبلی تخمدان دارم یه دختر ۷ ساله هم دادم ۲ ساله اقدام کردم ناموفق بوده .تا حالا ...

مثل نزدیکی معمولی نیست..اسپرم رو تا نزدیکی تخمک انتقال میدن

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
به منم همین گفت گقت احتمالش بیشتره برای شما چون من یه لوله کم دارم این مار کمک میکنه برسه به تخمک&nb ...

منم یکی از لوله هام مشکل داره ولی واقعا موثر نبود ایشالا که برای شما جواب بده و موفق باشه

به منم همین گفت گقت احتمالش بیشتره برای شما چون من یه لوله کم دارم این مار کمک میکنه برسه به تخمک&nb ...

هرچه زودتر برو..چون گفتی ذخیرت کمه پس نباید زمانو از دست بدی

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍

من بار اول 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2706