2737
2739
عنوان

دیروز صبح مرگ رو جلو چشمام دیدم 😰

493 بازدید | 28 پست

دیروز صبح که داشتم میرفتم سر کار طبق روال معمول توی سرازیری دنده خلاص گذاشتم ولی اونجایی که باید ترمز میگرفتم دیر اقدام کردم سرعت زیاد شد ترمز نگرفت😫 حالا رسیدم جایی که خیایان دو شاخه میشه وسطش میدان با کلی جدول و اونور میدان اتوبان! خلاصه در کمال ناباوری که اون لحظه داشتم فکر میکردم این اتفاقا داره واسه من میافته ! با همون سرعت زیاد پیچیدم که نخورم توی میدان ماشین رفت داخل حاشیه بیابان که کم مونده بود چپ کنم  یکدفعه دیدم دارم با سرعت میرم طرف یه تیر برق که درست دارم باهاش شاخ به شاخ میشم😱 خلاصه همونجور که فریاد میزدم باز پیچیدم که شانس آوردم و فقط عقب ماشین گرفت به تیر برق و سرعت کم شد ترمز کردم ! درب عقب گلگیر عیب بهمراه اگسل و چرخ عقب کلا داغون شد!!! همه این اتفاقا کمتر از دو دقیقه بود😓 

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 

عزیزم خداروشکر که خودت سالمی یه صدقه بنداز حتما خداروشکر کن

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا خدا رو شکر میکنم زنده موندم 

یه بچه کوچیک ۵ ساله دارم خدای نکرده طوریم میشد سر  بچم چه بلایی میومد😔

خدا به همه سلامتی بده انشالله

2738

قدیما برا این جور اتفاقا قربونی میکردن ولی حالا پول کجا بود صدقه در حد وسعت بده اصلا هم استرس و حرص نخور تو هر کار خدا حکمتی هست ان شاءالله از این به بعد همش اتفاقا خوب بیفته برات

عجب دست فرمونی😆😆😆.شوخی کردم..صدقه بده

دست فرمونم خوب بود که تونستم قسر در برم 😂😂 

واقعا باید احتیاط کنم یه چند وقتیه با سرعت رانندگی میکنم

چشم حتما صدقه میدم

یه لحظه حواسم رفت به کیفم که درش بسته هست یا نه!! فقط یک ثانیه غفلت!

همین میشه دیگه

خداروشکر کن صدقه بزار کنار  من بعد حواستو جمع کن

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️

وای منم الان یادم افتاد خواب دیدم دیشب ک مردم😐😐😐افتادم زمینو جلو چشمام سیاه شد هرچقدم سعی میکردم کسی رو صدا کنم نمیتونستم چ وحشتناگ بود😓😓😓اگه مرگ اینجوری ک خیلی ترسناکه اینکه من دیدم دارم دستو پا میزنم اما کسی متوجم نمیشد

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
2706