2733
2734
عنوان

ی سوال دارم

213 بازدید | 22 پست

سلام از تو پیامای همسرم‌با دوستش فهمیدم‌سیگار میکشه با رفیقش از این‌رفیقشم متنفرم خیلی عصبیم چون همیشه میگه نمیکشه وقتی میپرسم چطور بهش بگم که فهمیدم خیلی وقته میدونم ولی خب چون اگر بهش بگم‌میفهمه پیامهاشو میخونم نمیدونم‌چطور بگم حس بویاییم هم خیلی ضعیف خودش میدونه از این‌بابت خیالش راحته الیته بخاطر کرونا هروقت میاد خونه نزدیکمم نمیشه ی راست میره حمام لباساشم خودش میندازه تو ماشین چطور باهاش حرف بزنم نگید بیخیال باش نمیتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ازدستت کاری برنمیاد تا زمانی ک یجوری بندازی گردنش مثلا بگی بیا باهم بکشیم وقتی باهم خوبین یه جوری بگی ک عزیزم گاهی متوجه شدم ک بوی سیگارمیدی .بگو من حس بویاییم ضعیفه کربو نیستم ک دیگ    یاتوجیبش پیداکنی و..

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
2740

اگر به رو بیاری و بگی میدونی ازین به بعد پیش خودتم میکشه

بازم هرجور خودت دوست داری عمل کن فقط یک نصیحت دوستانه بود

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ازدستت کاری برنمیاد تا زمانی ک یجوری بندازی گردنش مثلا بگی بیا باهم بکشیم وقتی باهم خوبین یه جوری بگ ...

تمیدونم‌چطور پای اون رفیق آشغالش رو از زندگیم ببرم  فیلمای بدم واسش میفرسته ی انگل آشغاله

اگر به رو بیاری و بگی میدونی ازین به بعد پیش خودتم میکشه بازم هرجور خودت دوست داری عمل کن فقط یک نص ...

من مشکلی ندارم پیش خودم بکشه از روز اول بهش گفتم هر خلافی باشه پایتم فقط پیش خودم نه هیچ جای دیگه

اگر به رو بیاری و بگی میدونی ازین به بعد پیش خودتم میکشه بازم هرجور خودت دوست داری عمل کن فقط یک نص ...

در ادامه صحبت دوستمون

وقتی انقدر داره تلاش میکنه متوجه نشی اگر به روش بیاری میفهمه کاراش نتیجه نداده و ابروش رفته

بعدا دیگه این تلاش رو هم نمیکنه 

عزیزم تو اول باید بدونی علت اینکه سیگار میکشه چیه مشکلش چیه نه اینکه بخوای دعواش کنی یه شب باهاش صحبت کن خیلی آروم بگو مشکلت چیه و چرا اینکارو میکنی من دوستت دارم و نمیخوام به خودت آسیب بزنی

💒💏💗👫💟💐💌💑 خدا جونم شکررررررت❤❤برای داشتن همـسر عزیزم و دختـرقند عسلم 👪
در ادامه صحبت دوستمون وقتی انقدر داره تلاش میکنه متوجه نشی اگر به روش بیاری میفهمه کاراش نتیجه نداد ...

مشکلم رفیق نکبتشه دوس ندارم باهاش ارتباط داشته باشه

عزیزم بهش بگی که اون نمیگه چشم دیگه نمیکشم 

مردا باید خودشون سر عقل بیان 

یه روز که تو آشپزخونه سر گرمی 

بدون اینکه چشم تو چشم بشی بهش بگو یه چیزی مدتهاست فکرمو مشغول کرده نمی دونم چه جوری بهت بگم 

بگو می دونم سیگار میکشی یعنی مطمئنم بگو که ناراحتی 

بگو از اینکه مریض بشی با این لعنتی عمر خودتو کم کنی 

بگو مردونه بزار کنار نه برای من بخاطر خودت 

بعدم بگو الان جوابمو نده سکوت کن بعد به حرفام فکر کن 

نتونستی براش پیام بده حرف دلتو بگو 

2706