2737
2734
عنوان

دیزاین پذیرایی با ابنما

265 بازدید | 15 پست

کسی ابنما برای داخل خونه داره؟رومیزی یا بزرگ؟راضی هستید معایب و محاسنش چیه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خونه خیلی چیز جالب در نمیاد . مگر این که خونه خیلی بزرگ باشه . معمولا تو محوطه استفاده میشه

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2731
فکر نمسکنم جالب باشه . واسه تو حیاط یا تراس بزذگ خوبه . 

رو میزیهای خشگلی داره برای داخل خونه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

من گلدون هم دوست ندارم 

ازخاکش میترسم🥴🥴

میترسم هزارپا توش باشه  

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
تو خونه خیلی چیز جالب در نمیاد . مگر این که خونه خیلی بزرگ باشه . معمولا تو محوطه استفاده میشه

از این کوچیکها که رومیزی هست منظورم نه خیلی بزرگ،بزارم یه گوشه با چند تا گلدون فضای اپارتمان یه کم تغییر کنه برای تغییر روحیه 

من گلدون هم دوست ندارم  ازخاکش میترسم🥴🥴 میترسم هزارپا توش باشه    

من گلدون خریدم اتفاقا هزار پا داشت سم خریدم زدم تموم شد

2738
از این کوچیکها که رومیزی هست منظورم نه خیلی بزرگ،بزارم یه گوشه با چند تا گلدون فضای اپارتمان یه کم ت ...

آها . کنار گلدون قشنگ میشه 😁 ولی بازم باید خیلی طرح دیده تا خونه بهم نریزه . گذاشتی عکسشو اینجا بزار 😜

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
من گلدون خریدم اتفاقا هزار پا داشت سم خریدم زدم تموم شد

میگن خاک چون نموره هزارپاتولیدمیکنه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
آها . کنار گلدون قشنگ میشه 😁 ولی بازم باید خیلی طرح دیده تا خونه بهم نریزه . گذاشتی عکسشو اینجا بزا ...

حتما عزیزم

میگن خاک چون نموره هزارپاتولیدمیکنه

نه بابا باید توخاک تخم ریزی کرده باشه

اگه عکسشو داری میشه بزاری ببینیم؟

هنوز نخریدم فعلا دارم تحقیق میکنم معایبو مزایاش چیه چه جنس و چه نوعی بخرم بهتره،تونت بزنی میاره براتون

2706