2733
2734
عنوان

مامانای با تجربه

30 بازدید | 7 پست

مادرا من یه پسر ۶.۵ ساله دارم که در کل خجالتیه یعنی روابط اجتماعیه ضعیفی داره درست و حسابی سلام و خداحافظی نمیکنه حتی با فامیلای نزدیک . اصلا مییگه مگه چی میشه ادم خدافظی نکنه. بهشم خیلیییی توضیح دادم ولی بوقتش جلو مهمونا ضایع بازی درمیاره جوابشونو درست نمیده لوس میشه الکی صداهای عجیب غریب درمیاره بجای صحبت کردن همش میدوه ازینور به اونور از جلوشون رد میشه ولی نمیشینه کنارشون. دیگه همه فهمیدن نباید اصلا بهش حرفی بزنن یا صداش کنند چون بدتر میکنه رفتارای عجیبشو. بعد وقتی خودمون تنها هستیم نرماله رفتاراش ولی زبونش درازه مثلا میگه همینی که هست. شکست که شکست. فلانی ناراحت شد که شد. به تو چه. دوست دارم ربطی نداره به تو.. 😭😭😭😭چیکار کنم

برو پیش مشاور 

یا از مشاور های اینجا بپرس

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 

در قالب قصه یا بازی بهش یاد بده

اصلا زورش هم‌نکن

رفتارش کاملا طبیعیه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اخه بچه های همسن این اینطوری نمیکنند مامانمم میگه طبیعیه

والا پسر همسایه ما ۸ سالشه نه سلام نه خداحافظ خیلی هم زبونش درازه خخخخخ

میخوام بگم طبیعیه

نمیگم بیخیال شو

سعیت رو بکن ولی زورش نکن

مثلا بگو باید با ادب باشی ولی نگو خیلی بی ادبی چرا سلام نکردی

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
چجوری از مشاورهای اینجا بپرسم؟

قسمت بالا هستا نوشته کلینیک اونجا سوالتو بپرس

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 
2740