2733
2734
عنوان

شما باشید قبول میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 30 پست

دلیل ش هم اینه که همه جی شون رو میدونستم و بعد هی میخواستم مقایسه کنم و هی تو دهنم بگم با اونم این کار کرده

دلیل دوم احتمالا دوست سابق زنگ بزنه و کل بهم خوردن رابطه رو ببنده بهم

دلیل سوم اصلا شاید یارو میخواد حرص دوست سابق رو در بیاره

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

نه چون اونوقت با دوستتون چیکار میکنید وبعدشم ایشون وقتی با اون بودن شمارو پسند کردن فردا ک با شمایند باز یکی دیگه رو و چشم اینجور آدما هیچوقت سیر نمیشه 

اونقدر دروغ میگیم ما پسرا ک خودمونم باورمون میشه راسته🤦‍♂️

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙋🏻‍♂️🤷‍♂️هرکه خود داندو خدای دلش  ک چه دردیست در کجای دلش          با کیفت ترین چیز تو زندگیم درد بود چون هرچی کشیدیم پاره نشد🤦‍♂️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میزنم لهش میکنم قبول کنم؟ 

عمراااااا خودم و در حدی نمی‌بینم بازیچه شمار دو یا شماره n یه پسر باشم😏

باید خیلییی باحال باشه با دوست دوستش دوست بشه😶

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
2731
نه، به نظرم کار خوبی نمیاد، از اون گذشته مطمئن باش تو رابطه شما تاثیر میزاره رابطه قبلی دوستتون با ا ...

اره منم همین حسو دارم ولی طرف میگه کلا قید اونو زدم

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

دوست من دوست داره با دوست تو که دوست داره با دوست من دوست بشه، دوست شه

دوست تو دوست داره با دوست من که دوست داره با دوست تو دوست بشه دوشت بشه؟

نمیدونم چرا این تو ذهنم اومد🤣

ولی دوست نشو

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
من اینکارو کردم خیلی بدشد تازه باهاش دوستم نشدم فقط یه بار دیدمش ولی اون دوستم خیلی ناراحت شد و هیجو ...

من و دوستم خیلی وقته با هم قطع رابطه ایم این پسره هم اولاش میومد باهام دردو دل میکرد راجع به دوستم میگفت ولم کرد و از این حرفا جدیدا پاشو از گلیمش درازتر کرده

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
اره منم همین حسو دارم ولی طرف میگه کلا قید اونو زدم

طرف شاید دوروز دیگه قید شمارو هم بزنه و بره سراغ دوستتون، با چشمم دیدم همچین آدمی رو، دوستت هم مطمئن باش ابرو برات نمیزاره و تمام دوستای مشترک تون رو هم از دست میدی

ازدوستم راجع بش میپرسم ببینم نظرش چیه ودلیل جدایشون اگه موقعیتش خوب باشه

با دوستم قطع رابطه ام پسره میگه از اون موقع که دوستم رفته دانشگاه دیگه تحویلش نگرفته و گفته تو به دردم نمیخوری 

با دوستم قطع رابطه ام پسره میگه از اون موقع که دوستم رفته دانشگاه دیگه تحویلش نگرفته و گفته تو به در ...

اگه راست بگه که اشکال نداره پیشنهادشو قبول کنی 

خدایا خیلی شکرت   
اگه راست بگه که اشکال نداره پیشنهادشو قبول کنی 

میترسم نتونسته باشه دوستمو فراموش کنه یا از لج اون بخواد با من باشه چون خیلی همدیگرو دوست داشتن یادمه دوستم فیلمای بیرون رفتنشونو بهم نشون میداد تو فیلم دست تو دست بودن و خیلی بهم نزدیک بودن