2733
2734
عنوان

سریال بچه!!

517 بازدید | 18 پست

سریال بچه که جديدا از شبکه جم میزاره کی دیده یه کم توضیح میدین شعله چرا پسر بچه رو دوست نداره بچه خودش نیست؟

چه شود قافله غم رودو از بهشتم جهنم رودو!لحظه های پوچ بی هم رودو از تو خالی نشود زندگیم…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه دار نمیشدع. مادر شوهرش اینو اورده براش شده فرزند خوندش...ولی شوهرش فک میکنه بچه واقعیشونه ‌...زنه باردار شده بجه اورده از این یکی سیر شده ...ولی بجه هه یه جوری به خونواده هه مربوط میشه ‌..مادر شوهر میدونه کیه و چ نسبتی داره باهاشون ...فک میکنم شاید بچه ی دوست دختر قبلی به شوهر شعله باشه یعنی بابای الان پسره

و خدایی که در این نزدیکی هاست
2740

شعله بچه دارنمیشده مادرشوهرمیگه این بچه روبزرگ کن وب علی کمال بگوبچه خودمونه(حالانمیدونم چجوری ب علی کمال دروغ گفتن)مادرشوهره میگه وگرنه علی کمال طلاقت میده

حالابعدچندسال خودش بچه دارشده ودیگه افه رونمیخواد

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤
ساعت چنده فیلمش‌کدوم کانال

الان دیدم از شبکه ریور میزاره اما جم سریز ساعت ۲۳ و جم سریس پلاس ساعت ۱۲ شب

چه شود قافله غم رودو از بهشتم جهنم رودو!لحظه های پوچ بی هم رودو از تو خالی نشود زندگیم…
شعله بچه دارنمیشده مادرشوهرمیگه این بچه روبزرگ کن وب علی کمال بگوبچه خودمونه(حالانمیدونم چجوری ب علی ...

اهان ممنون😍

برا امضات هم صلوات فرستادم ان شاءالله به زودی مادر بشی

2706