2733
2734

7 کیلو کم کردی چه خبره؟؟؟ 

آجیل خام بخور پسته و بادام از همه بهتره

قلم گوساله بگیر بپز آبشو تو خورشتات بریز

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

طبیعیه اوایلش اشتها کم میشه وزنم ک میشه بعد کم کم ۶به بعد زیادمیره بالا،همه چی لخور روزی ده تاازهرمغز چهارمغز بخور گوشت ماهی مرغ همه چی به اندازه بخور سبزیجات تازه و میوه خیلی خوبه،ویتامیناتم بخور دوماهواخرم برای وزن گیری کباب و بستنی زیاد بخود

خانوادم،همسرم و دخترم تمام وجودمنن😍خدایا تن همه سالم و لبشون خندون باشه
7 کیلو کم کردی چه خبره؟؟؟  آجیل خام بخور پسته و بادام از همه بهتره قلم گوساله بگیر بپز آبشو ت ...

اینقدر اینجا همه چیو زدن مضره از خوردن میترسم 

مثلا گوجه اصلا نمی خورم

2738

چیزای مقوی دیگه...

بیشتر به مقوی بودن اهمیت بده مثلا میوه ها الانم هر چی میوه تابستونیه که تو بازاره ماشالله😍

شیر

خشکبار مثل انجیر خشک آلوچه مویز اگه وضعتون خوبه که بادوم و پسته و همه آجیل ها خوبه بادوم زمینی نه ترجیحا

دیگه سبزیجات توی غذاها

اینقدر اینجا همه چیو زدن مضره از خوردن میترسم  مثلا گوجه اصلا نمی خورم

گوجه چرا؟ 

فقط آب هویچ و جیگر و کرفس، نعناع، آویشن، و کلا جوشنده و دارو گیاهی نخور

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧
الان بستنی و شیرینی اشکال داره؟

نننه بابا فقط زیاده روی نکن